Слово редактора

Поделись с подружками :
Сила жінки... Чи не в тому вона, щоб надихати чоловіка, дарувати йому крила, бути мудрою i водночас слабкою?! Та хіба у сучасному житті ми можемо собі таке дозволити?

Сьогодні жінка вирішує чимало проблем, бере на себе відповідальність, забезпечує сім’ю, є опорою і підтримкою для своїх близьких... У нас просто немає часу на слабкість і сентименти. Хто в цьому винен? Просто так склалося, це реалії нашого життя. І щастя, коли поруч є чоловік, здатний у скрутних ситуаціях підставити своє надійне плече. А якщо ні? Тоді доводиться говорити: я сама, я сильна; одягати уявні лати, брати меч і підкорювати своїх драконів.

Чоловіки можуть зауважити, що це неприродньо. Але, не знаю, як би ми жили, якби сиділи і чекали. Ми пристосувалися до ситуацій і навчилися виживати у суворому світі чоловіків. Ми активні, рішучі, амбітні, катего- ричні, з нами буває нелегко. Ми можемо носити сукні й займатися жіночими практиками, але у кожної з нас всередині такий стрижень, що може позаздрити будь-який воїн. Ми не вважаємо себе героїнями, ми просто жінки, які продовжують народжувати і виховувати дітей та мріяти про романтику і справжнє кохання.

«Сила жінки» – тема жовтне- вого номера «Натали». Ви про- читаєте багато цікавих думок з цього приводу і сильних жінок, і сильних чоловіків. І можливо, вони надихнуть вас, любі читач- ки, на зміни в собі, на розуміння того, якою ви є і якою ви хочете бути насправді. Але як би там не було і ким би ви не були, пам’я- тайте, бути жінкою –найвеличніша і найвідповідальніша місія на землі.

З повагою, 
Головний редактор Ірина Трухачова

Поделись с подружками :