СЛОВО РЕДАКТОРА

Поделись с подружками :

Мої дорогі читачі!

Сьогодні здоровий спосіб життя став безумовним трендом. І я рада цьому не лише через те, що вже понад 20 років вегетаріанка. Рано чи пізно будь-яка усвідомлена людина замислюється над тим, як наповнити своє життя радісними емоціями, як зберегти молодість, поліпшити самопочуття.

Про що ви думаєте, туди й спрямована ваша енергія. Краще говорити про здоров’я, модні дієти, про фітнеси, ранкові пробіжки, ніж зав’язнути в політиці й катаклізмах. І як немає однієї ідеальної для всіх дієти, так і не може бути однакових рекомендацій з фізич- них навантажень, способу життя, режиму відпочинку. Я, наприклад, не прихильник ранніх пробіжок, загартовування, екстремальних експериментів з організмом. Мені здається, що в природі жінки зовсім інше, нам ближче йога, пілатес, танці, дихальні практики. Але навіть якщо це інтенсивні трену- вання, вони обов’язково мають приносити задоволення.

Візуалізуючи мету – ідеальне тіло і прекрасне самопочуття, – можна досягти вражаючих резуль- татів. І ми бачимо багато підтвер- джень цьому, як от наша дівчина з обкладинки Олеся Єгоричева.

Символічно, що плануючи цей номер, присвячений здоров’ю, у нас в Клубі «Наталі» з’явився ще один напрям – жіночі практики. Ми поєднали їх з подорожжю міс- цями сили в Карпатах – і отримали величезне задоволення і бажання розвивати у майбутньому.

Буду рада, якщо номер, який ви тримаєте в руках, надихне вас на рішучі кроки заради свого тіла, здоров’я, молодості, краси.
А оскільки наше тіло – це храм душі, позитивні зміни обов’язково з’являться і в інших сферах вашого життя.

Щиро бажаю вам цього!

З повагою, Головний редактор Ірина Трухачова

Поделись с подружками :