Слово редактора

Поделись с подружками :
Зима. Для мене ця пора року завжди була особливою. Улюблені з дитинства свята, довгоочікувані канікули, мій день народження і чарівна новорічна ніч, яка в нашій родині плавно перетікала в 1 січня, день народження моєї мами, і продовжувалася гулянням ще мінімум на тиждень. Чотири роки тому мами не стало… Це виявилося занадто тяжким випробуванням… і тоді Новий рік втратив для мене свої чари. Щоправда, тільки на рік. «Що трапилося?», – запитаєте ви. Всесвіт зробив нам подарунок. Шостого січня, у Святвечір, разом з першою зорею народилася наша крихітка Маргаритка. І життя знову заграло фарбами. Я зрозуміла, що ніколи не варто впадати у відчай, за темною смугою настане світла і, закриваючи одні двері, світ обов’язково відчинить перед вами кілька нових. Так влаштоване життя: ми втрачаємо і знаходимо, отримуємо подарунки Всесвіту і творимо свою реальність. Головне, особливо для нас, жінок, завжди бути вдячними, любити і пам’ятати, що всі ми трохи чарівниці.

Номер, який ви тримаєте у руках, для мене особливо дорогий. По-перше, тому, що він сімейний. Ми вклали в нього свою енергію, думки, частинку своєї душі. І саме в цьому номері представляємо вам героїв нашого чоловічого календаряоберега «Хранителі». Ви дізнаєтеся, як проходили зйомки цього масштабного проекту, побачите своїх кумирів в абсолютно новій якості. Я сподіваюся, що цей номер додасть вам святкового настрою, ви почуєте ледь вловиму мелодію дзвіночків і, як у дитинстві, будете з нетерпінням чекати бою курантів, щоб загадати свої найпотаємніші бажання.

Нехай всі вони неодмінно збудуться у новому році! Нехай 2020-й буде для нас з вами мирним, яскравим, благополучним і обов’язково чарівним!

З повагою,
Головний редактор Ірина Трухачова.
Поделись с подружками :