СЛОВО РЕДАКТОРА

Поделись с подружками :
 Лише раз на рік на обкладинці журналу «Натали» з’являється чоловік. І цього разу ми намагалися створити не просто чоловічий номер, а надихнути вас, наші прекрасні леді, на романтичні почуття. І не суттєво, це нове захоплення чи ваша друга половинка, з якою пройдено і пережито чимало. Нехай цей номер нагадає вам, що поруч зі справжньою жінкою обов’язково має бути чоловік. І часто саме наші думки, підтримка, щире захоплення наснажують їх досягати небувалих висот. Це так приємно уявляти, що поруч з вами Бог, і відчувати себе справжньою богинею. Не випадково щорічний календар журналу «Натали» ми назвали «Хранителі» і присвятили саме цій темі.
 Ви побачите, як пройшла грандіозна презентація нашого календаря- оберега, дізнаєтеся про мільярдерів з нетрів і про те, як зіркові батьки виховують своїх синів. Ми поміркуємо разом з вами про гендерну рівність і любовний інтелект, переглянемо новинки чоловічого гардеробу з Паризького тижня моди, а ще протестуємо один із найгабаритніших позашляховиків Lexus LX. В цьому номері буде справді чимало про чоловіків, навіть обкладинка у нас з чоловічим характером. Ми не випадково обрали нашим героєм одного з найулюбленіших українських артистів – мужнього, самодостатнього, стильного і надзвичайно привабливого Дмитра Шурова. Музикант, композитор, соліст проекту Pianoбой поділився з нами своїми чоловічими секретами.
 Ну що, я вас заінтригувала? Тоді гортайте сторінки улюбленого журналу і приєднуйтеся до наших соцмереж, де ми чекаємо на ваші відгуки.
 А «Слово редактора» хочу завершити відомою фразою, яка прозвучала з вуст ще одного нашого героя, всесвітньо відомого голівудського актора Метью Макконахі: «За кожним успішним чоловіком стоїть велика жінка».
 Нехай так буде завжди! 

 З повагою,
 Головний редактор
Ірина Трухачова.
Поделись с подружками :