Слово редакції

Поделись с подружками :

Перед вами, дорогі читачі, з любов’ю та повагою ми – креативна команда "Натали".

Весела, працьовита й закохана у професію. Журнал починає рік метаморфоз, прориву й перемог: віднині в усіх номерах видання ми будемо вітати вас яскравим знімком і «Словом редакції». Тому що за кожним масштабним починанням стоять люди – група однодумців та ентузіастів з вірою в серцях!

Любов... Скільки життя, сили та енергії в одному короткому слові. Воно окрилює, бентежить і захоплює. Неочікуване й бажане, палке й ніжне, пристрасне й спокійне. Її так хочеться відчути, розділити з близькими і пронести крізь роки.

Кохання – це той вогонь, що горить в серцях, виблискує в очах і зігріває планету, тримає всіх нас поруч і будує невидиму вуаль довіри. Йому не важливий твій вік, соціальне становище, колір шкіри, зріст, політичні вподобання чи віросповідання: кохання – перманентне, це константа, основа основ і головний стимул. Тому не дивно, що журнал «Натали» лейтмо-

тивом номера обрав саме кохання. Любов до спорідненої душі, рідних, до себе, оточення та, важливо, до життя.

До життя... такого прекрасного й загадко-вого, в якому кожний день – як подарунок, щаслива вдача і головна цінність. Варто лише пам’ятати про це, дякувати Всесвіту за шанс стати кращим за себе вчорашнього та цінувати миттєвість «тут і зараз».

Видання «Натали» як амбасадор щасливого життя в русі, ініціювало проєкт для жінок «OnLIFE» – мотиваційну платформу допомоги, натхнення й підтримки. Саме під гаслом «Увімкни життя на повну» для нас пройде 2021 рік, головним меседжем якого стане любов до кожної хвилини свого бездо-ганного існування і до всіх, хто поруч у ці дивовижні 60 секунд.

Цей номер випромінює любов, дихає енергією, правильними емоціями, позитивним світосприйняттям і закликає закохуватися, розвиватися, посміхатися і драйвувати!

Будьте з нами, дорогі читачі, адже попереду – справжні дива.

З любов’ю, Команда журналу «Натали»ТЕТЯНА КУЗЬМЕНКО - ДИРЕКТОР З МАРКЕТИНГУ


ОЛЬГА БИЧЕК - ВИПУСКОВИЙ РЕДАКТОР


МАКСИМ СЕЛЕЗНЬОВ - АРТ-ДИРЕКТОР


ОЛЕКСАНДРА КОСТІНА - РЕДАКТОР РОЗДІЛІВ FASHION & ARTSTYLE


ЯРОСЛАВА ГРОМОВА - ФОТОГРАФ


АНТОН ПЕЧНІКОВ - ВІДЕООПЕРАТОР-РЕЖИСЕР


АЛІНА БАРАНОВА - SMM&DIGITAL РЕДАКТОР


КАТЕРИНА ГОРОДЕЦЬКА - ІВЕНТ-МЕНЕДЖЕР


КИРИЛО САВЧЕНКО - FASHION ЕКСПЕРТ


ІВАН ГОРОДЕЦЬКИЙ - КРЕАТИВНИЙ ПАРТНЕР


СВІТЛАНА ХАЗАН - FASHION СТИЛІСТ


ОЛЕНА КУКУРУДЗ - ФІНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР
ФОТОГРАФ МАРИНА БОРЩЕНКО, МАКІЯЖ, СТИЛІСТ ЗЙОМКИ СВІТЛАНА ХАЗАН, ЗАЧІСКИ МЕРЕЖА САЛОНІВ ЛОНDА, ОДЯГ SEVEN ELEVEN
Поделись с подружками :