Слово редакції

Поделись с подружками :

Скільки списів зламано в дискусіях про щастя, скільки второваних і зарослих стежок, що мали б вести до нього, скільки романів написано, проспівано пісень, знято фільмів! Це ілюзорне, ефемерне відчуття віками не дає спокою людині. Адже щастя – одна із базових потреб і вище благо для неї. Як дихати і любити. Що ж це за птаха така і чи справді вона невловима?

У спецпроєкті про щастя наші автори розмірковували про нього. Філософські, пізнавальні, психологічні, жартівливі статті, звичайно, не розчинять перед вами двері прямісінько до щастя, але підкажуть шлях до нього. І з’ясується, що не таке вже воно й недосяжне. У щастя є колір, смак, запах... Воно може бути тихим і мовчазним, веселим і нестримним, зі сльозами на очах і з умиротвореною посмішкою. Ви бачили, як діти, отримавши довгоочікуваний і омріяний подарунок – цуценя або кошеня, – притискають пухнастий клубочок до грудей?! Вони не тямляться від щастя і плачуть. Бачили, як радіють молодята, розсипаючи своє щастя на весь світ?! Бачили, як старенька пара, взявшись за руки, дбайливо підтримує одне одного, своє щастя?!

А пригадуєте народну мудрість: не було б щастя, та нещастя помогло? Здавалося б, абсурд, але тільки зіткнувшись з бідою, людина усвідомлює: та ось же воно, було, не помітив, не зрозумів, не оцінив... Не шукайте щастя за тридев’ять земель, не чекайте, що хтось подасть його вам на блюдечку, як шматок пирога, або посадить на літак, що прямує до країни щастя. Щас-
тя – воно всюди, воно розсіяне у повітрі і огортає нас невидимим флером. Воно у перших несміливих променях сонця і в палаючому яскравому заході, в ранковому ароматі кави і у свіжості зазеленілих дерев, у запаху квітучого саду і в загадковій глибині зоряного неба, в усмішці випадкового перехожого і у веселому сміхові дітей, в поцілунках закоханих і в лагідних обіймах мами...

Так як же стати щасливим? Дуже просто і складно водночас: не лінуйтеся помічати щастя. Воно різне і багатогранне. Зберіть ці грані у свій кристал, і буде вам щастя. А якщо ви можете радіти і плакати, любити і страждати, дихати і бачити, насолоджуватися кожною миттю життя, ви – щаслива людина!

З любов’ю, 
Команда журналу "Натали"
ФОТОГРАФ МАРИНА БОРЩЕНКО, МАКІЯЖ, ЗАЧІСКИ  МЕРЕЖА САЛОНІВ ЛОНDА, СТИЛІСТ ЗЙОМКИ СВІТЛАНА ХАЗАН, ОДЯГ SEVEN ELEVEN.
Поделись с подружками :