Щастя і бізнес

Поделись с подружками :

МАЙЖЕ ВСІ МАЙБУТНІ ПІДПРИЄМЦІ СТАВЛЯТЬ СОБІ ПИТАННЯ, ЯК ДОСЯГНУТИ УСПІХУ, ЯК БУТИ ЩАСЛИВИМ, ЗАЙМАЮЧИСЬ БІЗНЕСОМ. І ЦЕ НЕ ДИВНО. БІЗНЕС, ПО СУТІ, ДЛЯ ТОГО Й СТВОРЮЄТЬСЯ, ЩОБ ПРИНОСИТИ ЗАДОВОЛЕННЯ СВОЄМУ ВЛАСНИКУ, ІНАКШЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО НЕ МАТИМЕ СЕНСУ.


У кожної людини своє уяв-лення про щастя, а щастя в бізнесі взагалі поняття незвідане і суб’єктивне. Для одного це прибуток, для іншого – задоволений клієнт, для третього – дружна команда.

Як бізнес може сприяти щастю, або як щастя може мотивувати на успішний бізнес?

Успіх – позитивний наслідок роботи і справи, змагання, життя тощо; значні досягнення, вдача, талан.

Позитивний результат діяльності, факт вищого досягнення поставленої мети. Здобутий успіх є великим збудником нової енергії, могутнім стимулятором творчих пошуків і злетів. До речі, частково саме це й визначило назву нашої консалтингової компанії – «Успіх без кордонів». Адже кожен у житті, і в бізнесі особливо, хоче досягнути більшого, але ставить перед собою забагато обмежень.

У ході наших консультацій ми торкаємося питань не тільки бізнесу, а й здоров’я – фізичного, емоційного, фінансового. Щастя в роботі – це вміння отримувати задоволення від того, що ти робиш. А це можливо тільки тоді, коли займаєшся улюбленою справою. Також щастя пов’язане з умінням ставити цілі і досягати. Ми всі «досягатори». Нам життєво необхідно ставити цілі й досягати їх, потім ставити ще амбіційніші цілі й знову досягати їх.

У кожному бізнесі є «кнопка», яка вмикає успіх. Щасливі ми чи ні, потрібно зробити інвентаризацію свого бізнесу. Проаналізувати пройдений шлях, згадати, з якою метою ви створювали свої проєкти. Озирнувшись назад, яку пораду ви дали б собі? Тоді, на початку, на момент зародження свого бізнесу? Запишіть свої думки.

Щастя в бізнесі – це шлях і емоції. Це перший підписаний контракт, перший реалізований проєкт, перший задоволений клієнт. І це запам’ятовується назавжди.

Де ж зароджується щастя?

В голові. Всі наші дії, думки, почуття, емоції управляються головним мозком. У мозку знаходяться всі нейрони, всі ідеї, які у вас є. Кожні три секунди з’являється нова думка, і саме в корі головного мозку зароджується щастя. Основними претендентами на звання «гормонів щастя і любові» є ендорфіни, дофамін, серотонін і окситоцин. Цей «квартет» робить наш світ яскравішим і дає змогу не зациклюватися на поганому.

Якщо вас щось турбує, з’являється почуття страху, інші негативні емоції – це означає, що у вас мало серотоніну. Якщо ви дратуєтесь, перебуваєте в стресі, відсутня мотивація, ви стомлені, почуваєтесь, як загнаний кінь, – це нестача дофаміну, гормону, який відповідає за мотивацію.

Ви можете послухати мотиваційну лекцію, накрутити себе, але штучної мотивації вистачає на годину, на день, не більше. Тому дуже важлива самомотивація.

Якщо орган мотивації – це мозок, то саме про нього необхідно піклуватися. Вживати вітаміни, мінерали, мікро- та макроелементи і обов’язково – омега 3-6-9. Годувати мозок необхідно так само, як і весь організм. Є корисні звички, які допомагають підтримувати його в нормі: сон, правильне харчування, регулярні прогулянки. А позитивні звички – запорука щастя.

Здавалося б, чому ми взагалі про це говоримо, про харчування і вітаміни? Одна із консультацій у нашій компанії – консультація по бізнесу і здоров’ю. Неможливо вести бізнес до успіху, працювати навіть над улюбленою справою, якщо ваш організм знаходиться в нестабільному стані.

Для чого ж створюється бізнес?

Усі по-справжньому успішні бізнеси створювалися не для грошей, і вже тим більше не для статусу. Хіба Генрі Форд думав про свої доходи? Ні, зрозуміло, він, звісно, думав, але не це було рушійною силою. Насамперед він думав про те, як створити дешевий автомобіль для масового споживача. Компанія Sony прагнула бути компанією номер один у плані технічних нововведень. Apple робила переворот в комп’ютерному світі. Прикладів маса, і всі вони показують, що по-справжньому успішні бізнеси створюються тоді, коли сама ідея, її реалізація і є метою. Хоча ці цілі часто межують з мріями.

Про бізнес необхідно піклуватися, як про маленьку дитину, бізнес так само народжується, так само його необхідно поставити на ноги, довести деякі процеси до автоматизму. Ми даємо дорогу в життя своєму бізнесу, він через нас прийшов у цей світ, щоб приносити користь.

Ми можемо пишатися тим, що в нашій компанії «Успіх без кордонів» працюють справжні професіонали. Команда, яка все робить для того, щоб наші клієнти ставали щасливішими і успішнішими.

Бажаємо всім бути щасливими в бізнесі, і нехай він росте здоровим!ОЛЕНА КУКУРУДЗ
Експерт у сфері бухгалтерії та корпоративних фінансів.
 ElenaKukurudz
СВІТЛАНА ВИНОГРАДЕНКО
Міжнародний експерт з бізнесу і здоров‘я.
 vinogradenko.svetlana 
Співзасновниці консалтингової компанії «Успіх без кордонів».

Поделись с подружками :