Слово редакції

Поделись с подружками :

Давно минули часи, коли територія жінки в системі життєвих цінностей обмежувалася трьома «К» – Kinder, Küche, Kirche (діти, кухня, церква). Прекрасна половина людства поступово, але невпинно заполоняє всі сфери людської діяльності. Уже нікого не дивує жінка – президент країни і віце-прем’єр, керівник великої корпорації і підприємець, пілот, капітан судна, космонавт... Можна довго перелічувати професії, в яких ми працюємо нарівні з сильною статтю, і, зауважте, успішно. І це нормально. А чоловіки? Хоч і неохоче, але поволі поступаються, здають свої позиції, часом скептично поглядаючи на наші досягнення.

Ми стали сильними, впевненими, самодостатніми. Ми реалізовуємо свої амбіції, таланти, мрії, прагнення. Але чи стали ми щасливішими? Є навіть думка, що жінка, яка домінує в родині, не створить гармонійні стосунки. І що суто чоловіча діяльність, повна віддача своїй справі призводить до самотності, та й не багато чоловіків прагнуть мати поруч дружину-лідера, яка, буває, і заробляє більше, і розпоряджається доходами на свій розсуд, і сміливо відстоює свої права і свою думку, і не хоче коритися так, як корилися наші бабусі. Але це лише міф, і наші статті, зокрема спецпроєкт «Територія жінок», переконають вас у тому, що ми мо-жемо бути діловими і успішними, залишаючись красунями і берегинями свого роду. І це – реалії нашого часу.

Бути лідером чи залишатися просто матусею і дружиною – наш вибір. І ми маємо право його зробити, зважаючи на свій характер, мету й уподобання! 

З любов’ю, Команда журналу "Натали"

  Тетяна Кузьменко  

  Іван Городецький     

   Світлана Хазан

                                                                     


   Максим Селезньов 

    Кирило Савченко        

   Олена Кукурудз 

                                                                         


  Аліна Баранова  

      Олександра Костіна         

 Ярослава Громова 

                                                                       

 Катерина Городецька              

   Антон Печніков

                     Поделись с подружками :