СЛОВО РЕДАКЦІЇ

Поделись с подружками :
Самостійна, успішна, смілива у своїх думках, діях і мріях – так позиціонує себе сучасна жінка. Що означають ці поняття у нашому житті?

Як позначився фемінізм на долі жінки? Чи стали ми насправді незалежними, чи не втратили свою жіночність і привабливість, коли ступили на хиткий шлях солодкої спокуси свободою? І чи насправді ми такі вільні, як думаємо і хочемо видаватися?

Відповіді шукайте у спецпроєкті «Незалежна» нашого журналу, який побачить світ напередодні 30-річчя Незалежності України, і присвячений ювілейній даті. Спецпроєкт висвітлює тему любові до себе, вміння насолоджуватися життям, не приховувати щирі емоції і бути вільною у проявах справжніх почуттів, транслювати власне розуміння слова «незалежна».

Журнал готує також новий формат fashion-колаборації з фотографом Мариною Борщенко – модну лінійку принтованих футболок, й усі, хто бажає, зможуть придбати стильну річ і долучитися до святкування разом з «Натали».

https://hypetube.net/blogger/natali

З любов’ю,
Команда журналу «Натали»СТИЛІСТ ЗЙОМКИ СВІТЛАНА ХАЗАН, ФОТОГРАФ МАРИНА БОРЩЕНКО, ЗАЧІСКИ МЕРЕЖА САЛОНІВ ЛОНДА, ОДЯГ SEVEN ELEVEN

Поделись с подружками :