Слово Редакції!

Поделись с подружками :
Життя летить на шалених швидкостях – без зупинок і перепочинку. І, здається, применшивши рух, можна втратити вже звичну турбулентність і відчуття дороги – куди ми йдемо, з якою метою – потяг зникне зі станції, поки ти розмірковував про екзистенційне.

А от і неправда... ілюзія того, що треба кудись поспішати або чогось досягати, лише відбирає той необхідний смак життя тягучого, щасливого, емоційного й легкого. Де немає суєти, зайвого клопоту та самообману. Не ускладнюй! Просто насолоджуйся моментом – дозволь світу піклуватися і допомагати, здійснювати твої мрії та пестити думки.

Адже ти варта всього найкращого!

Осінь може стати чудовою нагодою для нової тебе – натхненної та задоволеної кожним днем. Дозволь комфортній буденності обій-мати твоє серце, вір без сумнівів у власні безмежні сили, щиру й довершену душу, невимовну красу і бездоганну долю.

Осені не встояти перед твоєю потужною енергією і жагою до самопізнання й розвитку. «Всесвіт любить мене, і я йому вдячна!» – нехай ця позитивна афірмація стане у нагоді такій надзвичайній жінці, як ти, і тобі обов’язково пощастить!

З любов’ю, Команда журналу «Натали»


Тетяна Кузьменко


Олександра КостінаАліна БарановаКатерина Городецька Іван ГородецькийОлена КукурудзСвітлана ХазанМаксим СелезньовЯрослава Громова Поделись с подружками :