СЛОВО РЕДАКЦІЇ

Поделись с подружками :

Кожна з нас, напевне, хоч раз у житті ловила себе на думці, що щось у неї не так, кудись вона не туди йде, не те робить... Зовні ніби все гаразд: успішний чоловік, розумні діти і робота непогана, але щось муляє, щось не влаштовує, чогось бракує.

Якщо ця думка промайнула і більше не непокоїть, значить, справді все добре. Але коли вона засіла в голові і не дає спокою ні вдень, ні вночі, треба щось міняти. Круто і рішуче. Ну, чоловік і діти – сталі величини. Діти – це святе. А в чоловіка врешті-решт можна закохатися, як у молодості. Можна полюбити роботу, знаходячи цікаві моменти і відкриваючи нові можливості для кар’єрного зростання. Та якщо ви все це випробували, а почуття невдоволеності залишилося, тоді гарненько подумайте, чого ж вам насправді хочеться. Ці роздуми можуть тривати довго, але зрештою знайдеться причина, відкриється те, що «торкне». Пригадуєте, як у фільмі героїня казала: «Якщо тебе «торкне» – це твоє».

Як наважитися на рішучий крок і змінити життя, читайте у нашому спецпроєкті «Життя на віражі». Пере-завантажитись, розвернутися на 180 градусів і почати спочатку, як це зробили герої спецпроєкту. Або поєднати – це теж цікавий досвід.

Втім, є одне застереження: не треба піддаватися пориву, бездумно йти за модою, копіювати подружку чи сусідку, вони, мовляв, змогли, і я хочу. Це їхній шлях, а вам треба обрати свій. Тому не поспішайте, зважте всі нюанси і тільки тоді дійте: вступайте до вузу, ідіть на курси, семінари, коучінг, набирайтеся досвіду. І можливо, на якомусь етапі ви зрозумієте, що не хочете ні-чого змінювати, вас все влаштовує. Це теж варіант.

Наша колишня співробітниця покинула журналістику і відкрила власний ресторан, а інша взяла пензлик і почала малювати чудові акварелі. Так що все в наших руках! Успіхів у Новому році!


З любов’ю, Команда журналу «Натали»

ФОТОГРАФ МАРИНА БОРЩЕНКО, МАКІЯЖ, СТИЛІСТ ЗЙОМКИ СВІТЛАНА ХАЗАН, ЗАЧІСКИ МЕРЕЖА САЛОНІВ ЛОНDА, ОДЯГ SEVEN ELEVEN


Поделись с подружками :