Переможниць визначатимуть професіонали – журі конкурсу «Підприємницький талант України 2016»

Поделись с подружками :

Прийом робіт на V національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2016» завершився 17 жовтня. 21 жовтня до оцінювання робіт учасниць приступить експертне журі. Головна переможниця конкурсу отримає грант на розвиток бізнесу – 70 000 грн*. 18 листопада відбудеться конференція «Майстерня підприємництва», вона безкоштовна для всіх учасниць конкурсу, а також для інших жінок, які зареєструються на неї.

Оцінки роботам конкурсанток буде виставляти професійне журі, представлене кращими практиками з великим досвідом управління бізнесом як в Україні, так і за кордоном. Цього року до складу журі увійшли 10 успішних бізнесменів та управлінців –стартапери, представники державного, громадського і бізнес-сектора, журналісти. Цим людям відомо, з якими труднощами і ризиками доводиться стикатися кожній із учасниць на шляху до своєї мети, що дозволяє об'єктивно оцінити кожен проект.

unnamed (1).jpg

Повний список журі:

Анатолій Кінах

Український політичний і державний діяч, голова Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), народний депутат України, радник Президента України. Почесний член журі конкурсу «Підприємницький талант України» в 2012-2015 рр.

Людмила Жук

Віце-президент УСПП, заслужений журналіст України, брала участь у створенні національного ділового видання «Контракти», володіла власним бізнесом. В УСПП реалізувала багато цікавих проектів в інформаційній сфері – випускала видання, теле- і радіопрограми, інтернет-проекти. Ініціювала приєднання УСПП до Глобальної угоди ООН – всесвітньої ініціативи з розвитку соціальної відповідальності бізнесу.

Томаш Мурас

Генеральний директор ТОВ «Емвей Україна». Томаш Мурас має більш ніж 23-річний досвід роботи на вищих керівних посадах, в тому числі понад 20 років – у міжнародних компаніях прямого продажу. Працював у країнах Центральної і Східної Європи та СНД. 

Жанна Лаврова

Головний редактор журналу «Наталі». Очолює журнал з 2002 року. Під її керівництвом видання зміцнило свій статус кращого всеукраїнського журналу для сучасних жінок. На його сторінках чимало уваги приділяється питанням розвитку кар'єри та бізнесу. Таким чином журнал надає інформаційно-освітню підтримку жінкам, які прагнуть самореалізації та розвитку

Юлдашева Світлана

Бізнес-леді, генератор успішних інноваційних проектів, генеральний директор мережі хімчисток UNMOMENTO та унікального інноваційного проекту для лакшері сегменту – інноваційної студії чищення OSCAR. Світлана є лауреатом програми «Людина року – 2013» в номінації «Лідер малого та середнього бізнесу року».

Євгенія Аратовська

Громадський активіст і соціальний підприємець, засновник стартапа «Україна без сміття», який пропонує українцям зручні рішення для сортування відходів вдома та в офісах.

Олена Гудкова (Злобіна)

Молода мама і людина, яка влаштовує найвеселіші барахолки в столиці. Засновник і керівник благодійної барахолки Кураж Базар (раніше The New Old).

Сергій Ноздрачьов

Викладає курс «Підприємництво» в KMBS. Має 25-річний досвід створення стартапів та роботи у компаніях різного розміру і в різних країнах (в Азії та Європі), власник проектів «Еко-фільтр» (ТМ «Фільтри для води “Бар’єр”») та «Імперія води».

Кавецька Лілія

Директор з розвитку КМКФ “Молодість”. Очолюючи служби PR та комунікацій ТК “СІТІ”, НТКУ, “Укрінбанку”, ініціювала та реалізувала кілька соціально вагомих проектів, серед яких найуспішніші – створення музею телебачення на НТКУ, соціальний проект спільної дії “Зробимо разом”, мала частку власного бізнесу у сфері комунікацій та PR.

Макс Яковер

Підприємець, власник та засновник креативного простору і коворкінгу «Часопис», директор з розвитку ВДНГ. Протягом чотирьох років очолював департамент ІТ та зв’язку Києвського метрополітену. Отримав MBA у Києво-Могилянській бізнес-школі. Співзасновник DreamKyiv.com, партнер «Интересный Киев».

Журі обере фіналісток в семи номінаціях 7 листопада 2016 року, а 18 листопада на урочистому нагородженні в Києві буде оголошена головна переможниця конкурсу.

Для реєстрації на «Майстерню підприємництва» звертайтесь за телефоном: (050) 375-40-38, а також пишіть за адресою: info@business-talant.com.ua

* Сума призу вказана до утримання податків, зборів і платежів, передбачених законодавством України на момент виплати призу. Термін проведення конкурсу: з 1 вересня 2016 року по 18 листопада 2016 року. Конкурс проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій (АР Крим), а також території зони АТО Донецької і Луганської областей.Поделись с подружками :