Арсений Яценюк поздравил украинок

Поделись с подружками :
Украинский премьер-министр не оставил без внимания женщин, трепетно ждущих поздравлений от политиков в преддверии Международного женского дня.
Премьер-министр Украины Арсений Яценюк выступил в школе города Вишневое. Во время своего пребывания там он сказал поздравительную речь в адрес украинских женщин. Трансляцию вел телеканал 112 Україна.

 "Хочу привітати, вельмишановні жінки, красиві, розумні, світлі. Це ті жінки, на яких можна покластись, тому що ви є основою для нашої майбутньої школи і держави. Я хочу привітати вас з весняними святами, хочу вам подякувати за ту велику і складну працю, яку ви робите для нашої країни", - сказав Яценюк.

Также Яценюк пообещал реформировать образование и сделать его более качественным.

 "Хочу вас запевнити в тому, що для нашого уряду основа реформи 2016 року – це якісна середня освіта. Нам спільно треба так само, як ці чудові діти щойно взялись за руки, сказати, що ми будемо боротись за нашу свободу і за наше майбутнє. Всій країні треба взяти, як приклад, ваших дітей, які продемонстрували, що треба робити, встати з колін, взятись за руки і разом боротись. Зі святами вас!" – сказал премьер.

Напомним, что Арсений Яценюк начал курить из-за событий в стране, а Петр Порошенко поздравил дочерей.Поделись с подружками :