В Киеве пройдет фестиваль Docudays UA

Поделись с подружками :
В столице Украины проведут Международный фестиваль документального кино. Темой будет борьба за права человека.
25 марта в столице Украины начнется XIII Международный фестиваль документальных фильмов. Будет освещена и показана проблема отстаивания прав человека. Показы планируются в киевском Доме кино, Кинопанораме и кинотеатре «Киев». Тематика фестиваля - КРІЗЬ ІЛЮЗІЇ. Об этом информирует издание Gazeta.ua.

"Ми обрали тему КРІЗЬ ІЛЮЗІЇ тому, що у нас є відчуття, ніби зараз увесь світ продирається крізь ілюзії до якогось нового цивілізаційного устрою. Сьогодні країни й народи прощаються з багатьма своїми ілюзіями", - уточняется на сайте фестиваля.

Символом мероприятия стали олимпийские мишки.

"Це символ Олімпіади-1980 - одного з найрадісніших епізодів у житті Радянського Союзу. "Ведмедики" досі стоять по всій Україні - при в'їзді до Києва, у парках, на вулицях…Ці усміхнені ведмедики міцно закріпили у наших головах і кодах ілюзію благополуччя, засновану на подвійній моралі. Ми зробили "олімпійських ведмедиків" символом фестивалю Docudays UA-2016, щоб вони допомогли нам пробитися крізь політичний гіпноз та ілюзії, що всі наші проблеми хтось має вирішити за нас", - говорят организаторы.

Напомним, что фильм о татарах показали в США, а в Киеве проходит Неделя итальянского кино.
Поделись с подружками :