Анастасия Приходько: Моя заветная мечта снова попробовать свои силы на Евровидении, но уже под флагом моей родины

Поделись с подружками :
Украинская исполнительница опять хочет покорить Европу

Известная украинская певица Анастасия Приходько заявила, что хочет повторно участвовать в Евровидении, сообщает ТСН. Однако в этот раз девушка планирует выступить под флагом Украины.

О своем решении Приходько написала на личной страничке в Instagram: «Минулий рік Україна не брала участі у міжнародному конкурсі «Евробачення». Дуже багато було висловлювань погано це чи добре! Головна причина нам всім відома це-війна та її наслідки! Але на мою думку такий проект як «Евробачення» є помітним та важливим для кожної Європейської країни! Україна це - Європа, і ми мусимо підтверджувати це постійно. Тільки таким чином інші Європейські країни почнуть сприймати нас як рівних! Тому на мою думку цього року Україна має прийняти участь в «Євробаченні». В 2009 році я вже була на цьому форумі, але як представник іншої країни,моя заповітна мрія спробувати свої сили на «Євробаченні» знову, але під прапором рідної держави! Як ви вважаєте, шановні друзі, чи варто Україні цього року взяти участь, і чи гідним представником України була б я?».

Большинство подписчиков положительно отреагировали на амбиции певицы, не смотря на то, что в 2009 году она представляла Россию. Своим выступлением Анастасия хочет показать, что «Украина – это Европа!». Возможно, именно это заявление вызвало бурную поддержку и доверие фанатов.

Напомним, недавно Приходько поделилась секретом своей стройности, признавшись, что особых усилий ей это не стоит. 

Поделись с подружками :