До 25-річчя бренду GOLETS дизайнерка Олена Голець на UFW представила ювілейну святкову рок-н-рольну колекцію

Поделись с подружками :
В межах тижня української моди Ukrainian Fashion Week FW2019, дизайнерка Олена Голець представила ювілейну святкову та рок-н-рольну колекцію: 25-річчя бренду має бути гучним. 

Перчинка колекції – смокінги як стильна та зручна альтернатива коктейльним сукням взимку. Окрему лінію цього класичного фасону брендGolets представив буквально недавно - наприкінці минулого року. Моделі розробляли цілих два роки, щоб піджак та брюки сиділи на клієнтках якнайкраще. Кожна з моделей колекції має свою стилістичну фішку: чи то подвійний манжет на сорочці, або ж комірець на блузі, який можна зняти.

Кольори та тканини наступного сезону затишні - це чи то легкий вельвет карамельного відтінку на піджаку, чи вкраплення електрику на шерсті короткої куртки. Підбір тканин для Golets відбувається ретельно: лише найбільш якісні та перевірені виробники, які постачають тканини, котрі добре носяться та не втрачають вигляд. 

Велика частина клієнтів бренду, серед яких багато зірок та публічних людей,  – чоловіки. Тому жіночі образи в колекції чергувалися з чоловічими, а пари змогли придивитись собі щось одразу для двох. Чоловічі образи доповнили стильні броги від Школа взуттєвої майстерності Bivardi, а ще панківські стрілки та зачіски, референси до британської музичної сцени останнього кварталу двадцятого століття.Елегантним завершення вечора стало after party в ресторані комфортного відпочинку та гастрономічних вражень ALASKA. Гості вечірки знані бізнесмени на журналісти, спробували авторські соуси, закуски та десерти, налосодилися джазовою музикою гурту Atmawinds.

Поделись с подружками :