20-й ювілейний Odessa Fashion Day!

Поделись с подружками :

З 17 по 20 жовтня в Одесі проходив 20-й ювілейний сезон Odessa Fashion Day.


Першим заходом цієї осені в рамках OdessaFashionDayстала презентація бренду КОЛЛЕКТИВ & Annet, яка пройшла 17 жовтняв дружній та затишній атмосфері їхнього ательє-кав’ярні «КОЛЛЕКТИВ».


Відкриття нового сезону Odessa Fashion Day відбулося в цей же день в символічному для проекту місці, де 10 років тому стартував 1-й Odessa Fashion Day. На catwalk в Bernardazzi пройшли покази відомих українcьких брендів: Luх та IvanFotesko.


18 жовтняна головному подіумі сезону в Музей КП «Одесміськелектротранс»свої колекції продемонструвало чимало молодих дизайнерів: zvizdetska, ШИТЬ PROSTO, ELENSICH, Gorsset, ElenaEllenidi, GoraGala.

19 жовтняпочалося з позаподіумного заходу - Parfume Brunch, парфумерних бесід, презентації аромату "Аркадія" від BZ Parfums Bohdan Zubchenko в ресторані «Устрична».


На основній локації цього дня були представлені колекції Dreams& Emotions, ПАРА SOLO, ANNmodelsforSeeArsi, TernOva& JenniferSchool, KASS.UA, Ljalja, ZVOLI, DIVchA, VLASNA, MarydeSaba, ManKevich.

20 жовтня відкрили презентацією колекції "Urban City Disco" від дизайнерів КОЛЛЕКТИВ & Annet серед розкішних автомобілів в салоні «Емералд Моторс».


На головному подіумі сезону в Музеї КП «Одесміськелектротранс» у день закриття представили свої колекції AndreTanKidsforAMAZONKA, InHypeKids, Yaskrava, Tangel, JeiZER, MariGe, MaiherbyMeiher, Leila, КОЛЛЕКТИВ & Annet.


Надія Мейхер супроводжувала показ власного бренду Meiher by Meiher чуттєвим вокалом та ліричними віршами.

Проект Odessa Fashion Day - ініціатива щодо впровадження методів захисту і просування вітчизняного виробника в сфері моди на внутрішній ринок Одеси та окремо взятих регіонів. Даний проект є некомерційним. 

 

 

Поделись с подружками :