Цілюща магія принта

Поделись с подружками :

Відома українська дизайнерка Олена Хеллісен - наймолодший дизайнер України. Олена переможець усіх авторитетних всеукраїнських та багатьох міжнародних конкурсів, учасниця європейських і українських тижнів моди, створила понад 50 колекцій.

І раптом, несподівано для всіх, Олена почала розвивати свій неповторний стиль, своє розуміння того, чим і яким має бути одяг для людини. Вона створила бренд FASHION@LIFE STYLE BRAND HELISSEN і вже понад 10 років розробляє принти, які ініціюють підсвідомість людини. По тому, які принти подобаються чи не по- добаються людині, можна багато дізнатися про неї. За допомогою принтів можна зміцнити здоров’я, змінити риси характеру і виробити в собі нові здібності й таланти, поліпшити фінансове становище і домогтися кар’єрних висот. Можна зустріти кохану людину, побудувати сім’ю і народити дитину. Нині 16 діток з’явилися на світ завдяки методу HELISSEN.

По тому, які принти подобаються чи не подобаються людині, можна багато дізнатися про неї. За допомогою принтів можна зміцнити здоров’я, змінити риси характеру і виробити в собі нові здібності й таланти, поліпшити фінансове становище і домогтися кар’єрних висот. Можна зустріти кохану людину, побудувати сім’ю і народити дитину. Нині 16 діток з’явилися на світ завдяки методу HELISSEN.

А почалося все у дитинстві

До школи пішла у три роки. Її рисунки – стильні дівчатка в дивних сукнях з дивовижними орнаментами і незвичайними головними уборами і довгим волоссям – дивували вчителів і батьків. Історія світу так захопила Олену, що вона заціка- вилася римськими розкопками на території Африки, неймовірними візерунками Візантії, Ірану, Африки. Найціннішим подарунком для неї у дитинстві стали кілька елементів мозаїки з римських розкопок V ст. до н. е. з Африки, які й зараз є своєрідним талісма- ном для дизайнерки.

Першу колекцію одягу та аксесуарів Олена розробила у 13 років, використавши в ній комп’ютерні диски. Дефіцит матеріалів для самовираження в одязі спонукав Олену до розробки власних тканин і матеріалів, створення нових фактур у своїх колекціях, оформлення їх новими елементами.


Дивовижний світ принтів

У 2008 році Олена вперше занурилась у світ принта і саме в цій ідеї створила церковну хустку, за що й була нагороджена двома орденами УПЦ. Вона перестала за- стосовувати традиційні матеріали та тканини і перей- шла на виготовлення спочатку колекцій принтів, а по- тім і колекцій одягу з принтів. Тут і згодився її дитячий досвід створення візерунків і рисунків, а застосування золотого перетину, спіралі Фібоначчі у сфері дизайну та житті людини дали змогу отримати певні співвідношен- ня, закономірності й особливості сприйняття оком лю- дини того чи іншого зображення, що й було застосовано у принципах побудови принтів.

Нині метод створення принтів HELISSEN отримав наукове підтвердження, описаний у дисертації дизайнер- ки, статтях та патентах, опрацьований на багатьох все- українських та міжнародних конференціях з дизайну та легкої промисловості.


В чому ж унікальність принтів HELISSEN?

page18image4362928

А ось у чому. В основу розробленої методики покладена теорія сприйняття невербальної інформації оком люди- ни через її підсвідомість, визначення найбільш вагомих нюансів її сьогодення для їхнього посилення або опра- цювання для того, щоб виправити помилки, позбутися комплексів, вдосконалюватись і досягати поставлених цілей, лікуватися...

У ній задіяна величезна база набутків з різних галузей медицини, біології, фізики та квантової фізики, хімії, археології, філософії, психології, психосоматики, семіотики, колориметрії, релігії, історії, еволюції розвитку людини і природи, сакральної геометрії тощо.

Поширення цієї методики стало можливим за декіль- кох умов: вона отримала наукове підтвердження, що підсвідомість людини містить інформацію декількох поколінь про страхи та успіхи і передається на рівні ДНК. Саме це лягає в основу розробленої теорії: не колір є важливим фактором у психосоматичних лікуваннях людини, а орнамент, його розмір і співвідношення його елементів між собою.

Асортимент бренду HELISSEN спрямований не лише на відповідність трендам, але й на нову функцію одягу – ініціювати підсвідомість для швидкого і всебічного розвитку людини.

Зараз бренд виробляє понад 3 тисячі позицій: одяг та аксесуари, взуття, текстиль для інтер’єру, постільну білизну, шовкові й оксамитові картини, текстильні шпалери, канцтовари, сувенірну продукцію, каркасні й безкаркасні меблі, меблі для тварин, продукцію для нігтьової індустрії, предмети LifeStyle, а також принти, які можна їсти.

У колекції бренду HELISSEN понад 500 власних принтів, і це найбільша авторська колекція в Україні. Він має власне виробництво з пошиття та виготовлен- ня одягу, з принтування тканин, лекторій і коуч-центр, салон краси, авторську школу конструювання одягу та дизайну, а також шоурум українських дизайнерів.

Це не магія і не містика, а наукові дані й нові технології, які дають змогу цілеспрямовано ініціювати нашу підсвідомість, щоб іти до своєї мети. Кожен принт проходить дослідження на медичному обладнанні, і вже понад 40 000 досліджень підтвердили їхню результативність. Бренд співпрацює з лікарнями, психологічними центрами, школами і дитячими садками.

Олена з дитинства мріяла винайти чарівну паличку, яка допомагала б людству бути щасливими, а світ зробила добрішим. І, схоже, її мрія здійснилася.

HELISSEN SPACE

ТЦ «Олімпійський», м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3-й поверх, 3.16 бутик instagram.com/helissen

Поделись с подружками :