Вперше в Одесі – Odessa Fashion Night

Поделись с подружками :

15 та 16 лютого в Одесі вперше проходитиме Odessa Fashion Night, в рамках якого відбудутьсяпокази колекцій нижньої білизни, купальників, одягу для дому та сну від українських дизайнерів. Даний проект - ініціатива організаційного комітету Odessa Fashion Day.

15 лютоговідкриватиме Odessa Fashion Night майстер-клас від Лаури Овякімян, персонального консультанта зі стилю та іміджу, авторки курсу зі стилю для сучасних леді «Be Stylish», співвласниці онлайн бутику дизайнерського одягу, взуття та аксесуарів «WARDROBE|SELECTED CLOTHES» в готелі Frapolli 21(вул. Троїцька, 34). Вхід лише за наявності запрошення.

16 лютогоз 18:00 до 21:00 на головному подіумі сезону в Ministerium club(вул. Гоголя, 12)Chili, Don’t Look, LAVLIA lingerie, AleksisтаKEOSMEпродемонструють своїчарівні колекції білизни та одягу для сну і доведуть, що кожна жінка може і повинна виглядати неперевершено щодня, навіть вдома.

Хедлайнер вечора – Надін Руссу.

Мета Odessa Fashion Night – привернути увагу до важливих елементів гардеробу, яким поки далеко не всі надають значення, презентуватиколекціїукраїнських дизайнерів нижньої білизни, купальників і одягу для дому та сну, просувати вітчизняного виробникав сфері моди на внутрішній ринок Одеси та окремо взятих регіонів. Формат передбачає проведення дизайнерських дефіле і концертну програму.

Даний проект є некомерційним. Всі покази можна відвідати за запрошенням.

Odessa FashionNight проходить за підтримки некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union та Ministerium club. Окрема подяка партнерам проекту Sandalyeci, Granddent, IQOS, Black Sea hotel group, GOODIDEA,Vesch, Make Me Up Studio and School, HAIR & MAKE-UP SCHOOL, ARTPODIUM.

Додаткова інформація:
+38098 017 11 07
ofd.ofu@gmail.com

Поделись с подружками :