Кольори весни

Поделись с подружками :

Після холодних днів, непростих економічних і соціальних викликів дизайнери вирішили влаштувати терапію яскравими фарбами весняного сезону 2021.

Соковитий помаранчевий, насичений зелений, усі відтінки рожевого (від фуксії до притлумленого пастельного), небесно-блакитний, яскраво-жовтий до-дають модницям гарного настрою, бадьорого духу і віри в хороше майбутнє. Здається, саме такий посил світ моди передає нам через кольорову гаму весни-літа 2021.

 

     

Сережки Parfois.
Джемпер, хустинка, туфлі Mohito.
Тренч Reserved.
Джинси Mango.
Сумка Orsay.
Ремінь Sinsay.

Кожен із нас може відчути на собі позитивну дію того чи іншого кольору. Недарма ще в Стародавньому Єгипті використовували фарби для лікування душі й тіла від фізичних і психологічних недугів. Кольоротерапія створює певний психоемоційний клімат, що своєю чергою впливає на процеси моз-кової діяльності, вироблення гормонів, навіть на апетит, сон і обмінні процеси. Отже, одягнувши вбрання насиченої гами кольорів, ми здатні впливати не тільки на власні емоції та фізичний стан, а й на тих, хто поруч. Через одяг ми здатні підвищувати настрій і самопочуття своїх близьких.

Проте у багатьох існує острах мати комічний вигляд у кольорових образах. Тож як поєднувати між собою актуальну в сезоні гаму і створювати стильні комбінації з одягу, взуття, аксесуарів?

1. Яскраві фарби легко поєднуються у цікаві комплекти одягу простих фасонів і без складних елементів, адже основний акцент робимо на кольоровому рішенні. Жодних додаткових вишивок, написів, логотипів, паєток!

2. Взуття не мусить повторювати колір зібраного комплекту одягу. Туфлі чи черевики – це саме той аксесуар, який може стати експериментальним кроком у створенні яскравого образу. Розбавити аутфіт також може сумочка, хустинка, шаль, ремінь та інші аксесуари відповідно до погоди й сезону.

3. Сережки, кольє, браслети, перстні завершують обраний лук. Проте саме лаконічний дизайн найкраще доповнить яскравий образ. Ефектні деталі можуть продовжити тональність, що вже використана в обраному комплекті. Саме такі способи будуть найкращими для експериментаторів-початківців колорблокінгу.

4. Створюючи комплекти одягу різних кольорів, важливо враховувати, що умовні яскраві блоки будуть візуально різати фігуру, що впливатиме на сприйняття пропорцій. Відволікти увагу від проблемних зон допоможуть пастельні або насичені темні тони, у той час як соковиті й пігментовані – стануть гарним акцентом сильних сторін вашого тіла. Тож завдяки такому прийому ми можемо вдало коригувати фігуру.

5. Виграшною буде монохромна комбінація, в якій використані різні відтінки, але в рамках лише одного кольору. Пам’ятаємо, що гама тонів може різнитися за температурними показниками (теплі, холодні) та ступенем насиченості. Широкий діапазон кольору за різної пігментованості дасть змогу робити образ яскравим, але без перетворення вас на павича. Монохромні образи завжди елегантні, з нотками шику та буржуазності. А необхідну динаміку можна додати контрастними тонами або фактурами.
   
  

Окуляри Sinsay. 
Сережки H&M.
Блуза ZARA. 
Жакет Stradivarius.
Спідниця на запах Reserved. 
Черевики з тканини ZARA.
Сумка Mohito.

Додавши лише один яскравий колір до обраного комплекту, ми вмить перетворимо образ на емоційний сплеск. Уміло керуючи реакцією оточуючих на власний зовнішній вигляд, ми оперуємо інструментом, що здатен заспокоїти, розвеселити, збудити чи навіть покращити самопочуття тих, хто на нас дивиться, або ж на свій власний. Бажаю усім модницям яскравого, а значить, кольорового життя, нових цікавих образів!


АНТОНІНА
КОВАЛЬ
Стиліст, ТВ-експерт. @pionic_style






















Поделись с подружками :