Втілена краса

Поделись с подружками :

МОДЕЛЬЄР РОЗПОЧИНАЄ ОСІНЬ З МОДНИХ СЮРПРИЗІВ ДЛЯ ПРИХИЛЬНИКІВ СТИЛЬНОГО ВБРАННЯ І ПРЕЗЕНТУЄ КОЛЕКЦІЮ O/W 2021/22 EMBODIED, ПРИСВЯЧЕНУ ЗМІНІ ЖИТТЯ ПІД ЧАС ЛОКДАУНУ , ПРО ПЕРЕХІД ЛЮДСТВА НА ЗРУЧНІ І ВОДНОЧАС КРАСИВІ РЕЧІ! 


ЛЮБАВА СОКОЛ

Українська дизайнерка, власниця бренду жіночого та чоловічого одягу L.Sokol, учасник Lviv Fashion Week, художник по костюмах в театральних та танцювальних проєктах «Дерево життя», «Ревізор», «Серенада сонячної долини», «Дракон», «Весна для Гітлера», «Вишневий сад».

Я хочу, щоб люди могли сприймати себе істинними. Щоб, відчувши тишу навколо себе, стримавши ритми життя, мали змогу спрямувати погляд у себе, своє тіло. Мій концепт в тому, щоб чути не тільки розум, постійні думки, які не зупиняються, але й кровоток, його стрімкий рух, продовження роду людського і передачу енергії, стук серця, здорові легені...


БОДІ. Кожна ексклюзивна ідея знайшла своє конкретне відображення в одязі. В боді, максимально прилягаючих до тіла, відчувається ефект другої шкіри, вони захоплюють, притягують погляд. Дивлячись на них, уявляється рух крові по судинах. Це мій заклик – Жити!, треба Жити! Сіточка була вибрана тому, що вона підкорила світ моди. Ця тканина дає змогу переносити зображення, «одягає» тіло, прихо-вує власника, але дозволяє насолодитись формою. 


ТРИКОТАЖ. Головним відкриттям модного світу цього року став трикотаж. Якщо раніше він знаходив своє місце серед спортивного одягу, футболок, лонгслівів, то світова пандемія дала йому новий виток популярності.

Спілкуючись з клієнтами бренду в приватних зустрічах, я чула не раз, що є потреба в костюмах, але не з костюмної, класичної тканини, а з чогось більш пластичного, розслабляючого. Почала мислити, шукати. Увагу привернув натуральний французький трикотаж. Дуже приємний на дотик, а ще дозволяє робити відкриті обробки, які показують тканину, як живу, таку, якою вона була створена.

Для силуетних ліній я обираю стильний, розширений донизу крій. Ширина тканини створює динаміку, дає відчуття вітру. Костюми від L.Sokol складаються з брюк і верхніх жакетів чи тунік, які можуть міксуватися між собою. Мають широкі стойки і конструктивно незвичайний крій, основою якого є реглан. Змодельований реглан підкреслює красу плеча, не стискає, не розширює, а гармонійно сідає на тіло.

БІЛИЗНА. Тому що колекція про життя, яке всередині нас самих, найближчою до тіла є білизна. Я вирішила використати пікантну лінію трусиків, а також історичний корсет. Де ця лінія подовжує ноги – просто wow-ефект! А лінії крою, відстрочок корсету дають стрункість, витонченість. Корсети- жилети – речі, які ти одягаєш поверх чогось, вони oversized, але при цьому силуетно дуже потоншують форму тіла.

Окремої уваги потребують шліци на рукавах, а також на низах брюк, застібки жакетів, ґудзики та блискавки. Сучасні ґудзики я перемішала з вінтажним італійським золотом – після років відсутності масштабних світських заходів додати яскравого сяйва золота зовсім не зайве.


ТКАНИНА. Я працювала лише з натуральними тканинами – бавовною та віскозою в складі. Кольорова гама, як визначив Pantone, збіглася з моїм баченням: звучать кольори мигдалю, драматичного червоного, сіро-блакитного, кокосового молока.

РЕЧІ-КАРТИНИ. За останній період творчості у мене було багато унікальних екземплярів, створених за мотивами робіт художників. Люблю, коли речі стають особливими, несуть смисли, меседжі. Захопившись темою синергії роботи художника й дизайнера, я почала працювати над речами-картинами. Перша сорочка, що увійшла в колекцію, з зображенням хреста, вийшла так легко й стрімко. Олександра Чічкан, художник з унікальною технікою створення робіт, працює в техніці колажу. Коли я вперше познайомилась з нею, була вражена її роботами, з відстані метрів трьох бачиш одне, а підходячи ближче, відкриваєш для себе світ зовсім новий, в якому багато смислів і сильних тем. Принт хрест, взятий у Чічкан, зроблений за мо-тивами роботи Малевича (1915 рік). «Чорний хрест» ознаменував собою народжениця нової форми з нуля – складної, багатогранної.

Маю на меті завдяки моді попу-ляризувати українських художни-ків серед молоді та й усіх вікових груп.Поделись с подружками :