Ми – особливі, бо ми - українки!

Поделись с подружками :
Ювелірний дім ZARINA  розпочинає  презентацію нової колекції прикрас під гаслом «Ми - особливі, бо ми -  українки!».
Нова колекція коштовностей створена французьким ювелірним Майстром Романом Баянд у Парижі і є його творчим продовженням fashion-колекції «Особлива» by ZARINA. На продовження історії  дизайнера надихнула Україна, її сьогоднішнє оновлення, відважність, краса та неповторний характер сучасних українок. Музою Романа є відома телеведуча 1+1 Соломія Вітвіцька. Проте на цей раз представляти колекцію буде не тільки розкішна телебрюнетка, а й тендітна телеблондинка! 

Кожна жінка зіткана з контрастів і протиріч, як весна, як весь сучасний світ. Саме ці контрасти створюють невловиму магію краси, що кожного разу рятує світ від забуття. Така філософія закладена в основу нової ювелірної колекції. 

Обличчями бренду ZARINA - 2014 стали відомі телеведучі каналу 1+1 – Муза Романа Баянд СОЛОМІЯ ВІТВІЦЬКА (ведуча ТСН.Особливе) та унікальна телеблондинка  МАРИНА ЛЕОНЧУК (ведуча Сніданку з 1+1).  Як зазначає Майстер, такий дует – це ідеальний контраст жіночої краси та почуттів, втілення жагучої пристрасті та м’якої ніжності. 

«Вони такі різні, такі не схожі між собою. Блондинка та брюнетка. Вічне протистояння, але тільки разом вони дарують світу ідеальну гармонію. Яскраво-веселі та пастельно-сумні, прозоро-меланхолійні та ніжно-задумливі. Вони завжди особливі, бо вони українки!», - вважає Роман Баянд.  Не приховуючи захоплення перед яскравими сміливими українськими жінками, дизайнер дарує їм у нових прикрасах золото сонячних променів та діамантову зливу, рубінові та гранатові спалахи щастя, смарагдову ніжність, живописність форм. Це контрастні камені, різне стильне оформлення, це вогонь і ніжність натуральних відтінків. Нехай кожна з прикрас приносить щастя, радість, буде оберегом! 

Отже, модна прем’єра від ZARINA відбувається навесні, у березні, у час відродження, оновлення, надій, сподівань. Наразі очікується маленький сюрприз для поціновувачів ювелірних прикрас «Ми Особливі!» – на Ukrainian Fashion Week.

Проте велика подія презентації нової ювелірної колекції дизайнера Романа Баянд для українського бренду ZARINA ще планується. Це буде яскравий перформанс, свято мистецтва і творчості, створене на контрастах живописної та пластичної статики і експресії руху. ... Але про це згодом! Дочекайтеся! 

Все буде добре в нашій великій Україні! Ми разом з вами віримо в це!
Поделись с подружками :