Cерпень

Поделись с подружками :
З 22 липня Сонце входить в знак Лева, по якому буде рухатися до 22 серпня. За цей період на зодіакальному небі відбудеться кілька подій.

8 серпня. Молодик у знаку Лева. Закладаються основи для творчості та особистісного зростання. У ці дні будьте уважні до своїх почуттів. Не варто приймати важливі рішення.

22 серпня. Повний місяць у знаку Лева – час максимальної реалі-зації проєктів, розширення можливостей і творчих ідей. Прилив сил, здоров’я, оптимізму. Але до кінця місяця не варто квапити події і пробивати стіни лобом.

21 серпня. Головна подія місяця – планета перетворень Уран в ретро-градному русі. Час для поглибленого розуміння себе, своїх потреб, для саморозвитку, самореалізації та отримання нових інсайтів. Не пропустіть знаки долі, вони стосуються особливостей створюваних образів «я», які раптом починають поводитися непередбачувано. Розшифрувавши їх, можна прочитати вказівки карми. Рекомендую звернутися до астролога.

Виробляйте вміння відмовлятися від застарілого, міняти його новим, оригінальним. На професійному рівні можливе застосування нанотехнологій і креативних методів. Важлива незалежність, особиста свобода. Не нервуйте, будьте спокійні й урівноважені. У цей час любов супроводжуватиметься сильними енергетичними ефектами і сюрпризами. Можливі почуття з першого погляду або знайомства в соцмережах, але розвиток подій нежданий, і все може раптово обірватися.

Рухаючись по Тільцю, Уран дає тяжіння до оригінальних форм і змінює спосіб їх сприйняття, змушує відмовитися від улюблених, але вже думані оригінальні покупки і витрати. 

Можливі несподівані повороти в фінансових оборудках, необдумані оригінальні покупки і витрати на техніку і гаджети. ОЛЬГА СИЗГАНОВА

Одна з провідних практикуючих астрологів-нумерологів України. Засновник «Центру еволюції душі, свідомості і тіла». Володіє техніками зчитування космічної інформації, медитативними техніками, майстер численних методик з розкриття внутрішніх прихованих резервів людини.Поделись с подружками :