МАКСИМАЛІСТКА Ольга Бутко

Поделись с подружками :
Ведуча каналу ZIK Ольга Бутко гармонійно поєднує кар‘єру телеведучої, акторки та моделі. Як розставляти пріоритети, поповнювати запаси енергії і мати просто ідеальний вигляд – у нашій розмові.

Ольго, що вважаєш своїм головним успіхом у житті?

Думаю, що він іще попереду. Все, що я маю зараз, – лише розігрів і початок. Та якщо запитати, чим я пишаюся і тішуся, то це моя робота. Велике щастя й свобода мати заняття, яке приносить тобі задоволення і надихає. Яке змушує рухатися вперед, розвиватися й ставати кращою. Я бажаю кожній читачці журналу «Наталі» знайти собі роботу до душі!

Готова покинути телебачення заради кіно?

Я розумію, що колись настане момент і мені все ж доведеться зробити вибір. Та зараз я ще не готова. Вірю, що й надалі зможу поєдну-
вати цю роботу. Я – максималістка, мені потрібно все й одразу. А ще кіно не дає мені того драйву й адреналіну, як телебачення. Прямі ефіри – це окремий наркотик, як і робота на ТБ в цілому.

Якою внутрішньо і в якому статусі бачиш себе років через 10?

Жінкою із чудовою родиною з двома малюками. Вона успішна, має власний проект на телебаченні і захоплення. Знімається в кіно. У неї ПЕРСОНА вистачає часу на все – сподіваюся, що до того віку я нарешті навчуся все встигати. Вона самодостатня, гармонійна і щаслива.

Хотіла б жити за кордоном?

Працюючи моделлю за кордоном, встигла пожити в багатьох країнах. Та мені ніколи не хотілося залишитися в одній із них назавжди,
як це зробили практично всі мої подружки. Моїм ідеальним варіантом була Україна. Близько двох років тому я побувала в Кейптауні, Південно-Африканська Республіка, і зрозуміла, що закохалася в це місце на краю світу. Якби мене попросили коротко описати його, я б сказала, що це оаза, яку створив Господь для себе, щоб милуватися і нади-хатися. Кейптаун – сучасне місто з неймовірною природою! І це його найбільша перевага. Уявіть, там зустрічаються два океани – Атлантичний та Індійський, там ідеальні гори, доісторичні рослини, багатий тваринний світ і комфортний клімат. Але, як кажуть, не варто плутати туризм із еміграцією. Не факт, що постійне життя буде так само яскравим, як ті чотири дні, які я там провела.

Де вільніше й креативніше себе почуваєш – перед фото- чи відео-камерою?

Однозначно сказати важко. Для мене це різні відчуття себе. Я сприймаю роботу на телебаченні як еволюцію роботи моделлю. Одна із причин, чому я покинула модельний бізнес, – мені набридло бути німою картинкою. Я відчула, що можу значно більше, ніж просто
мовчки позувати фотографу. Як би пафосно це не звучало, але так є.
Кохана людина, яка поруч, не ревнує тебе до твоєї публічності: те, що ти подобаєшся багатьом чоловікам і на екрані, і в житті?

Не ревнує. Я дуже не люблю і не терплю цю якість у людях. Думаю, йому, навпаки, подобається, хоч він прямо про це й не говорить. А ще важко ревнувати людину, яка не дає тобі приводів. Хоча я знаю приклади, коли й це не рятує пари, але то вже комплекси. Такі стосунки не можуть бути здоровими і приносити задоволення.

Твоя фігура – це генетика чи обмеження і робота над собою?

І те, й інше. Мій тато був високим і худорлявим. А я на нього дуже схожа. Раніше могла їсти все підряд і взагалі не думати про фігуру. Сумую за тим часом, коли на сніданок, обід і вечерю у мене були солодощі. Я була дуже солодкозалежною. Жодна трапеза не обхо- дилася без шматочка тортика чи шоколадки. Зараз ситуація змінилася. Дуже уважно ставлюся до того, що їм. Мені близька філософія, що наш організм – не смітник і не можна кидати всередину себе все що заманеться. Ми – те, що ми їмо.

Поділишся досвідом?

Звісно. Я цілком вилучила із раціону цукор і всі продукти, де він присутній. Як буде далі – побачимо, та поки мені подобається бути вільною. Щодо роботи над собою – без цього ніяк! Я вже багато років підтримую фігуру заняттями в тренажерній залі. Мінімум 2-3 рази на тиждень. Але, звісно, бувають і перерви, коли багато роботи чи просто ліньки. Дозволяю собі відпочити від спорту тиждень-другий, щоб не втрачати ентузіазму.Легкість стосунків партнерів – це їхня спільна робота. Як ви працюєте над своїми?

Побудувати здорові й щасливі стосунки важко, це потребує багато зусиль і наполегливості. А тим паче, щоб не проходила легкість, про яку ви говорите. Для мене обов’язково, щоб двоє людей давали один одному свободу у сенсі власного простору й довіри. А ще потрібно постійно запитувати себе: «Як я можу зробити життя своєї половинки кращим?» Немає значення, що це – власноруч приготований сніданок, нагадування одягти шапку, пообідати чи звичайна есемеска зі смайликом.

На екрані твій образ елегантний і стриманий. А поза телестудією?

Поза студією обираю комфорт.Мене радше можна побачити в джинсах та кросівках, ніж на підборах і в класичній сукні. Коли
на роботі повсякчас доводиться бути максимально причепуреною, у житті хочеться відпочивати. Я обожнюю привозити одяг із по- дорожей. Це для мене найкращий сувенір. Особливо якщо вдається купити щось унікальне, чого немає в Україні. В моєму гардеробі переважають іноземні бренди, але є речі й українських дизайнерів. А якщо говорити про стиль, то його можна охарактеризувати модним терміном smart casual.
Поделись с подружками :