Складові щасливого майбутнього

Поделись с подружками :
Пологовий будинок «Лелека» запропонував майбутнім мамам комплексну програму з ведення вагітності за системою «все включено».

Усе й одразу

У жіночих консультаціях «Лелеки» розроблені програми для жінок починаючи з шостого тижня вагітності і до самих пологів. Увесь цей час акушер-гінеколог контролює перебіг вагітності, скеровує породіллю на лабораторні дослідженнята, за необхідності, до вузьких спеціалістів, аби уникнути можливих ускладнень. Вагітна жінка має змогу одночасно та в одному місці пройти увесь ряд необхідних досліджень, витрачаючи мінімум часу та нервів і не стоячи у чергах. У пакети послуг з ведення вагітності входить цілодобовий стаціонар, особливий контроль за критичними результатами аналізів, безкоштовні сніданки пацієнтам після здачі аналізів натщесерце, безкоштовний одноразовий виклик швидкої допомоги, школа відповідального батьківства, сучасна пренатальна діагности-
ка, яка надає найбільш точну та вичерпну інформацію про здоровʼя майбутньої дитини.

Фахівці світового рівня

Щоб мінімізувати ризики для здоров’я матері та дитини під час вагітності, потрібно довірити її ведення лікарям-професіоналам, які мають не тільки досвід і сучасне медичне обладнання, а й дотримуються міжнародних стандартів. В Україні УЗД-фахівців саме з пренатальної діагностики, які одержали так зване "Свідоцтво спроможності" від спеціалізованої організації The Fetal Medicine Foundation, всього 31, і 6 з них працюють у жіночих консультаціях полового будинку «Лелека» в Пущі-Водиціта на Печерську, що є взірцевими у проведенні пренатальної діагностики.


Фінансовий захист

Пологовий будинок «Лелека» – перша медична установа в Україні, яка впровадила систему страхування ризиків в акушерстві та неонатології. Всі вагітні, які стають на спостереження в жіночих консультаціях «Лелеки» та у клініці репродуктивної медицини «Надія» до 20 тижнів, отримують страховий поліс «Захищена вагітність» що включає багато пунктів, один із яких дозволяє фінансувати за рахунок страхових коштів лікування новонародженого у випад- ку передчасних пологів до 32 тижнів..

ОНЛАЙН КОНТРОЛЬ

Інший фактор, який спрощує ведення вагітності, – контроль стану плоду дистанційно. Лікарі можуть спостері-
гати за станом малюка, не викликаючи породіллю на консультацію, а лише видавши їй пристрій Sens4Baby,
і таким чином контролювати всі життєво важливі показники через мережу інтернет. Прилад дозволяє оцінювати частоту та ритм серцевих скорочень ненародженої дитини за допомогою ультразвуку, пульс вагітної жінки, тонус матки та наявність маткових скорочень. Дуже зручним є наявність у кожної вагітної жінки, яка спостерігається в жіночих консультаціях пологового будинку «Лелека», доступу до мобільного додатку, в якому вона може переглядати результати своїх аналізів, час запланованих візитів до лікарів, здачі аналізів та заняття в школі відповідального батьківства, консультативні висновки лікарів і протоколи УЗ-діагностик.

leleka.com.ua
Поделись с подружками :