Дитячий благодійний захід «У мене є майбутнє»

Поделись с подружками :

                    

7-8-9 червня 2019 року в м. Київ стартує дитячий благодійний проект «У мене є майбутнє». 

Організаторами проекту виступили Лазебник Оксана (Ксюша Київська) – волонтер та Кінах Марина - заслужений журналіст України, громадський діяч.

Це люди які щоденно переймаються проблемами дітей повних сиріт загиблих учасників ООС, дітей постраждалих внаслідок бойових дій, дітей воїнів, дітей-переселенців зі Сходу України, дітей з інвалідністю, дітей з багатодітних сімей, дітей з малозабезпечених сімей, не чекаючи нічого взамін та від щирого серця. Творити добро це їх покликання в житті, а головний девіз: «Чужих дітей не буває!»


Протягом двох днів для дітвори заплановані екскурсії до ГУНПУ у м. Київ, музей досягнень «Братів Кличків», кінотеатр, оглядова екскурсія містом, зустрічі з зірками ТВ та спорту.

9 червня - фіналом проекту стане концерт за участю дітей загиблих Героїв ООС,  дітей з особливими потребами та інших дитячих творчих колективів. 

В Колонній залі КМДА збереться 500 дітей - це діти повні сироти загиблих учасників ООС, діти постраждалі внаслідок бойових дій в зоні ООС, діти воїнів ООС, діти-переселенці зі Сходу України, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей, діти з малозабезпечених сімей.

Захід такого формату  - це крок до того, щоб звернути увагу громадськості на проблеми, які існують у дітей, а також щоб діти чудово провели час та зрозуміли, що їх підтримують, їм допоможуть. 

Ми хочемо надати дітям можливість виступити на великій сцені, залучити їх до творчої діяльності, розширити можливості самореалізації дітей з обмеженими можливостями. 

Кожна дитина має бути почутою, повинна мати рівні можливості для спілкування та реалізації свого потенціалу. 

Поделись с подружками :