Вечеря з шефом: кулінарна презентація Нової інтуїтивної техніки для кухні від Electrolux

Поделись с подружками :

Популярний шведський бренд влаштував захоплюючий майстер-клас, щоб протестувати Нову інтуїтивну техніку для кухні


"Немає значення шеф-кухар ви чи аматор - готувати як шеф може кожен, якщо техніка розуміє з півслова та допомагає"... - саме це зрозуміли запрошенні гості та учасники майстер-класу зі шведської кухні, які завітали 11 червня у  CookerySchool Євгена Чернухи. Найвідоміші в Україні фуд-блогери та представники преси мали шанс випробувати на собі техніку зі шведським характером та класичні шведські страви.


До майстер-класу чесно долучився і сам Кшиштоф Кудлек - директор ДП "Елестролюкс ЛЛС", який передусім презентував гостям усі її можливості та особливе ставлення Швеції не лише до новітніх технологій, а й до інтуїтивно зрозумілого дизайну.


«Цього року Electrolux відзначає соту річницю. І весь цей час ми шукали і знаходили рішення, які роблять життя комфортнішим. Зокрема й лінійку Нової інтуїтивної техніки для кухні. Інтуїтивність налаштувань та керування - саме це очікуює споживач не лише від свого смартфону, а й від власної кухні. Інноваційні рішення для кухні від Electrolux змінюють уяву про те, яким може бути процес готування. Функція SenseBoil – контролює кипіння на варильній поверхні, PowerBoost забезпечує миттєвий нагрів, SteamBake додає необхідну кількість пари у духовці, а Hob2Hood самостійно керує витяжкою», - коментує презентацію Кшиштоф Кудлек.


Сліпа дегустація стартерів, покликана розбудити інтуїцію перед майстер-класом, стала сюрпризом заходу - адже жоден з гостей так і не зміг здогадатися, які на смак паштет з оленячої печінки, що ж таке гравлакс та гудбрандсдален.


Шеф-кухар Євген Чернуха та два його су-шефи цього вечора провели гостям екскурсію професійною кухнею, де вже давно використовують техніку Electrolux і знають про неї буквально все.


Майстерність справжнього шефа і є в поєднанні навичок і інтуїції. Можна знати багато рецептів, але шедевр створюється лише за участі інтуїції. І щоб на кухні вона працювала разом із вами - потрібно позбутися контролю неважливих речей: чатувати біля плити, поки закипає вода, заглядати у духову шафу - розповідає Євген.


Трохи згодом учасники майстер-класу розділились на дві групи, занурилися у кулінарний процес, довірши контроль википання води функції SenseBoil, а ідеальне запікання риби та десертів - SteamBake.


На диво швидко, новоспечені кухарі впоралися з приготуванням класичних шведських  основних страв і десертів, - навіть ті, хто на самому початку сумнівалися у власних кулінарних здібностях.


Цього вечора у меню були: оленина приготована на соляному блоці з брусничним соусом і селеровим пюре, тріска sous-vide з апельсинами та соусом із соснових шишок, а також два десерти - kladdkaka і ostkaka: шоколадний брауні та мигдальний чізкейк у шведському стилі.


Та головний і надважливий інгредієнт кожної страви - Нова інтуїтивна техніка від Electrolux.


Детальніше про нову лінійку можна дізнатись на сайті компанії Electrolux


Про Electrolux

Electrolux створює краще життя, переосмислює досвід турботи і сприяння благополуччю, робить життя більш приємним і стабільним для мільйонів людей.

Як передова світова компанія, ми орієнтуємося на споживача у всьому, що робимо. Завдяки нашим брендам, включаючи Electrolux, AEG та Frigidaire, ми продаємо понад 60 мільйонів побутових і професійних пристроїв на більш ніж 150 ринках світу щорічно.

У 2018 році продажі компанії Electrolux досягли показника в 124 млрд шведських крон, для чого було задіяно 54 тисячі працівників по всьому світу. Додаткову інформацію можна знайти на www.electroluxgroup.com


Поделись с подружками :