ОБРАЗ З ОБКЛАДИНКИ

Поделись с подружками :
Після перемоги на Міжнародному конкурсі ім. С. Лифаря шістнадцятирічну Христину Шишпор запрошували до кращих театрів Європи, але вона вирішила працювати на рідній сцені Національної опери України. Сьогодні їй підкорюються найзнаменитіші балетні підмостки світу, проте вона завжди повертається додому, щоб дарувати своє мистецтво українцям. А в цьому році ще й стала рекордсменкою. Ось така героїня прикрашає обкладинку нашого святкового номера.


Христина, вашою першою сольною партією стала Одетта/Одилія в «Лебединому озері», а цього року ви в цій же партії поставили національний рекорд України, виконавши 48 фуете замість традиційних 32. Розкажіть, що вас спонукало, як готувалися, що відчуваєте, коли ця вершина вам скорилася?
Я цілеспрямована людина, люблю ставити перед собою складні завдання і вирішувати їх. Оскільки мій найголовніший тренер і критик – я сама, для мене дуже важливо доводити щось не комусь, а самій собі. Спектакль «Лебедине озеро» я танцюю вже дуже давно, і для мене було викликом щось ускладнити в танці, щоб він був цікавий глядачеві, додати екстремальної родзинки. Підготовка була серйозна. Адже просто крутити фуете – це одне, а коли ти робиш це в третьому акті, нога вже втомлена, зробити 48 фуете на ній уже дуже складно. Плюс емоції, психологія, завжди щось може піти не так – ми всі живі люди, в цьому вся складність.

Ви говорили, що до результату можна готуватися пару років, але вийти на сцену і не впоратися з хвилюванням. Що допомагає вам тримати себе в руках – якісь свої методики?
Щоразу виходжу, як вперше. Для мене завжди це дуже хвилююче. Якщо ти звик показувати якісну роботу, то максимально намагаєшся виконати її і переживаєш, що на тобі лежить максимальна відповідальність.

Рекорд ви встановили 21 лютого, а вже у квітні здивували майстерністю у виставі «Шахра-зада»/«Кармен-сюїта». Де берете стільки сил і енергії?
Це відновлення, сон. Найголовніше для мене – виспатися. Можна відпочити, зробити масаж,
трошки поплавати. Коли ти замахуєшся на рекорди, ти, хочеш чи нехочеш, але зобов’язаний це зробити, оскільки ти вже в дорозі.

Розкажіть про свої food-звички, які дозволяють вам залишатися в ідеальній формі. Це правда, що балерини змушені «харчуватися повітрям»?
Це міфи. (Сміється). При такому фізичному навантаженні, яке ми відчуваємо, потрібно їсти. Інакше довго не протягнеш. У мене є обмеження по їжі, яких я дотримуюсь за місяць або навіть за пару тижнів до вистави. Намагаюся не їсти після шостої або навіть після четвертої години. Зате сніданок і обід зробити більш щільними. Обмежити себе в борошняному, солодощах, цукрі, прибрати вуглеводи, а залишити тільки білки.

А улюбленим рецептом поділитеся?
Я дуже люблю червоний борщ. І обожнюю його готувати, коли у мене є час. Є свої секрети, рецепти. Скажу тільки, що додаю туди червоний свіжий перець і помідор. Не часто роблю, але коли знаходжу час, то отримую велике задоволення. Особливо, коли можу з’їсти цілу тарілку. (Сміється).

Зараз ви думаєте про продовження балетної кар’єри чи хочете зайнятися чимось ще?
Наприклад, кіно. Адже ви вже успішно виконали головні ролі в кліпах кількох наших провідних співаків...
Я ще продовжую танцювати, моя кар’єра не закінчується. Але ніколи не відмовляюся від різних експериментальних можливостей. Якщо є пропозиція зніматися в кіно або кліпах, то чому ні? Мені це дуже подобається. Також не полишаю ідею відкрити танцювальну школу для дітей і дорослих. Студію, де усі мали б змогу навчитися цьому прекрасному мистецтву танцю. Плани великі. Дай Бог, щоб ми все це здійснили.

Ви – успішна жінка, прима-балерина, мама, приклад для багатьох українок: є ще щось, що ви хотіли б отримати від долі?
Взаєморозуміння з коханою людиною. Як і будь-яка жінка, я мрію про жіноче щастя. Це прекрасно, коли поруч є людина, яка підтримує і любить тебе.
Поделись с подружками :