МІЖНАРОДНИЙ ЗНАК ЯКОСТІ

Поделись с подружками :

Пологовий будинок «Лелека» став першим госпітальним закладом в Україні, який отримав Золоту медаль якості JCI за результатами акредитації міжнародної об’єднаної комісії.

Наприкінці 2019-го пологовий будинок «Лелека» знову підтвердив лідерські позиції та прогресивність у медичній галузі країни. Впродовж минулого року професійна команда переймала досвід в європейських колег і запрошувала з візитом висококласних консультантів напрямку, покращувала власні показники успішності та інформувала про свої кроки у впровад-женні й адаптації міжнародних стандартів до процесів роботи української клініки.


Joint Commission International (JCI) – найавторитетніша спілка з акредитації медичних закладів в усьому світі. Заснована у 1997 році і, на сьогодні, співпрацює з організаціями охорони здоров’я у понад 100 країнах на п’яти континентах. Вже акредитувала близько 21 000 медичних закладів в США та понад 1 500 лікарень по всьому світу.

«Акредитація JCI забезпечує медичні заклади процесами, що сприяють вдосконаленню в різних областях: від підвищення рівня освіти персоналу до демон-страції провідних практик в умовах лікарні, – сказав Пол Чанг, віце-президент з акредита-ції, стандартів і вимірів JCI.

 Ми вдячні команді пологового будинку «Лелека» за їхні зусилля стати медичним закладом міжнародного рівня, за відданість своїй місії в наданні якісної медичної допомоги та в організації безпеки пацієнта у медичному закладі».

Пологовий будинок «Лелека» поставив перед собою нову ціль на наступні 3 роки – досягти підтвердження найвищої якості медичної допомоги, отримавши як мінімум за трьома напрямками медичної допомоги підтвердження спеціалізації Clinical Care Program Certification від організації Joint Commission International.Валерій Зукін

Генеральний директор пологового будинку «Лелека»

«У процесі акредитації лікувального закладу здійс-нюється всебічна детальна перевірка, перевіряється
все – від дипломів лікарів і маркування ліків до заходів протипожежної безпеки. Особлива увага приділяється правам пацієнта та їх реалізації. І, найголовніше, акредитація JCI – це не статичний процес, а ціла програма постійного удосконалення та розвитку, process in transition. Як це просто пояснити? У вас є купа індикаторів діяльності. З них ви обираєте найголовніші для оцінки якості медичної допомоги, аналізуєте з певною періодичністю та прагнете покращити. Нема покращення – це не JCI!».

   

Переваги медичного закладу з дотриманням акредитаційних норм JCI:

• гарантія повної безпеки;• впевненість в тому, що якість медичної допомоги у «Лелеці» відповідає найсуворішимміжнародним стандартам;

• використання сучасних методів лікування з доведеною ефективністю;

• інфекційна безпека та контроль
за нею;


• чітка система менеджменту та запобігання ризикам;


• безпечна система зберігання медикаментів;


• ефективне управління та обіг інформації;


• постійне удосконалення якості медичної допомоги та обслуговування;

• високі вимоги до кваліфікації лікарів і медичного персоналу;


• дотримання вимог до безпеки будівлі та медичного обладнання;

• інформаційна та освітня підтримка пацієнтів;

• пожежна безпека.

www.leleka.com.ua


Поделись с подружками :