Подарунки - ШЛЕЙФ ПРЕКРАСНИХ НОТ

Поделись с подружками :

Як можна зрозуміти, що з тобою поруч – саме твоя людина? Її очі, енергетика, світосприйняття, поведінка... дотик та запах... Усе це буде таким зрозумілим, рідним і магнетичним, що захочеться розчинитися в обіймах і ніколи не відпускати кохання. Чому б не порадувати другу половинку привабливим ароматом якісного парфуму, підкресливши звабливість своїх обранців!

Для неї:


J'adore від Dior

J'adore – це унікальний аромат, який домігся неможливого – залишитися неповторним і одночасно спокусливим. Створений на основі величезного букета квітів, фруктово- квітковий коктейль поєднує в собі свіжу мандаринку, жасмин, орхідею, троянду та ілангіланг, які дарують елегантність і вишуканість.Live Irrésistible Blossom Crush від Givenchy

Live Irrésistible Blossom Crush нагадує дивовижний квітковий букет. Запах ніжних свіжих пелюсток поєднується з несподіваною нотою какао бобів, яка забарвлює аромат в гіркуватосолодкий відтінок


Mon Guerlain

Intense від Guerlain Mon Guerlain – гімн сучасної жіночності. Він присвячується сильній, вільній і чуттєвій леді, образ якої втілює Анджеліна Джолі. В ароматі Mon Guerlain Intense благородні ноти ванілі – один з улюблених компонентів парфумерів Guerlain – звучать ще яскравіше.


World Power від Kenzo

Kenzo World Power: сміливість бути собою, недосконалою, без фільтрів. Сподобається тим, хто голосно заявляє про свою унікальність і справжність. Флакон у формі культового для Kenzo ока, універсального символу відкритості до світу.Aura Pink Magnolia від Loewe

Ароматна композиція Aura Pink Magnolia огортає і полонить своїм звучанням. Багатошарова формула, 20-відсоткова концентрація натуральних олій створюють яскравий, чарівний ореол світ навколо тебе – ауру, яка огортає жінку-музу.


Для нього:


Signature Oud від Acqua di Parma
Oud – інтенсивний, енергій- ний і дорогоцінний аромат, який ловитиме тепло своєї рідкісної суті. Художня комбінація, доповнена яскравими цитрусовими нотами, об’єднує багатство агарової деревини дерева аквіларія з нотами російського коріандру та гаїтянської деревини АміріKenzo Homme від Kenzo

Парфумерна вода, в якій поєднується холод і неприборкана чуттєвість. Освіжаючі й вибухові ноти м’яти і карда-

мону розкривають темпераментне морське серце і завершуються розкішними деревними нотами. Kenzo Homme – образ неймовірно привабливого чоловіка.


Sauvage Parfum від Dior

Нова висококонцентрована інтерпретація Sauvage, що поєднує екстремальну свіжість і теплі східні ноти, розкривається при зіткненні аромату зі шкірою. Він яскравий, експресивний, нетривіальний, закликає до польоту свого володаря і захоплює оточуючих.

Gentleman від Givenchy

Gentleman Givenchy – це нове парфумерне творіння, побудоване на контрасті ніжного квіткового акорду й потужних деревних нот. Свіжість соковитих і фруктових відтінків груші символізують молодість і енергійність сучасного джентльмена.
Поделись с подружками :