Чоловічі історії

Поделись с подружками :

Ці новинки стануть гарним подарунком чоловіку, батькові, сину чи просто коханому. Однак прочитати їх варто усім. По-перше, це цікаво, по-друге, ці історії надихають, а по-третє, у вас знайдеться ще одна спільна тема для розмов.


Усе в твоїх руках 

Легендарний голкіпер київського «Динамо», один з кращих воротарів Європи, людина, яка здолала безліч перешкод, перенесла складні травми, але ніколи не сходила зі свого шляху, знайомить зі своєю історією успіху. Хоча, чому лише успіху? Шовковський ставить питання, дає відповіді і аналізує як світлі, так і темні моменти свого життя і кар’єри. Про причини, що призвели до зльотів і падінь, ав-тор розмірковує на власних прикладах і спо-минах. Тож книжка не стільки про футбол (хоча й про футбол теж), скільки про те, як приймати рішення, робити вибір, як знайти свій шлях і не зрадити йому.


Олександра Яворівська Юкі. Людина 400 шрамів

Розповідь про найвидатнішого воротаря в історії хокею, канадця українського походження Терренса (Тараса) Савчука. Його рекорд – 103 «сухі» перемоги ніхто не зміг побити понад сорок років. Це історія про те, що мрія й любов сильніші за несумісні зі спортом вроджені хвороби. Де він брав сили попри страшні травми виходити на лід і бути найкращим упродовж всієї кар’єри, чому був нестерпним у спілкуванні, що приховував і за ким тужив усе життя? Все це у книзі, яку вже назвали однією з найкращих українських книг про спорт.


Ігор Панасов, Марина Рубан

Кузьма Скрябін

Він жив музикою і створював пісні, які співають досі, а його вплив на індустрію музики і поп- культури України важко переоцінити. Тож дізнайтесь більше про музиканта Андрія Кузьменка, який залишається в нашій пам’яті як просто «наш Кузьма». Гортаючи сторінку за сторінкою, пpoживiть життя Кузьми Cкpябiнa, відкривайте нові факти, посміхайтеся його неймовірним жартам, надихайтеся його божевільними ідеями і справді мудрими думками.


Олег Сенцов Маркетер

Початок дев’яностих. Зміна цінностей, руйнування стереотипів, любов, дружба, студентські будні, нестримні веселощі, безгрошів’я, виживання і бізнес. З цієї збірки автобіографічної прози ви дізнаєтесь, як гартувався характер людини, ім’я якої сьогодні відомо практично кожному українцю.


Перший олігарх: Михайло Іванович Терещенко (1886–1956)

У тридцять один рік він був власником одного з найбільших статків Російської імперії, депутатом Державної думи Росії, міністром фінансів, а після Лютневої революції 1917 року – міністром іноземних справ у Тимчасовому уряді. Сподіваємось, вам сподобається захоплива і авантюрна історія про першого українського олігарха, написана його онуком.Поделись с подружками :