Живопис на будь – який смак від Samsung

Поделись с подружками :

Телевізор в інтер’єрі

Телевізор у нашому домі – чи не найголовніша деталь і джерело інформації. І хочеться, щоб це була не просто річ, що може прикрасити наш інтер’єр. І такі моделі існують – це дизайнерські Samsung The Frame і The Serif.

Мистецький витвір

Гарна картина на стіні свідчить про смак господарів оселі, вона радує око, створює настрій, це статусно і престижно. Але навіть найживописніший витвір мистецтва врешті набридає і з часом ми перестаємо його помічати. У компанії Samsung зважили на цю здатність людини і створили The Frame – телевізор, який не просто має високу якість зображення і звук (технологія QLED і підтримка стандарту HDR10+ роблять свою справу), а ще й режим «Картина». Тобто при вимкненні ТВ на екрані з’являється полотно художника. Будь-яке, котре ви завантажите зі смартфону чи виберете у додатку Art Store. На сьогодні там міститься понад 1200 творів з колекцій Лувра, Прадо, Альбертіни, Тейт й інших найкращих галерей світу. Щоб довершити враження, рамку телевізора зробили подібною до рами картини. Колір можна вибрати на свій смак: чорний, білий, горіховий, світло-бежевий, бежевий та бордовий. Вона може зніматися, то ж згодом можна буде її поміняти. А щоб враження не псували чорні дроти, The Frame має «єдине невидиме підключення» – роз’єми і блок живлення винесені в окремий блок One Connect, від якого до телевізора тягнеться прозорий, практично непомітний кабель. Те, що треба!


  Фанам мінімалізму і креативу

Але це лише одна новинка, що виходить за рамки традиційного уявлення про телевізор. Ще одна – телевізор The Serif. Його дизайн створили найвідоміші у світі промислові дизайнери Ронан і Ервін Буруллєк. Вони відмовилися від звичної форми, і відтепер телевізор не просто вписується в інтер’єр, а й стає його родзинкою. Ронан і Ервін оснастили пристрій елегантною дизайнерсь­кою рамкою, верхню грань якої можна використовувати як підставку, наприклад для вази з квітами чи книжки. А ще на неї можна покласти смартфон і завдяки NFC відтворю­вати музику через динамік телевізора. До того ж The Serif можна ставити на будь-яку пласку поверхню, а можна – на спеціальні ніжки. Можна навіть встановити його посеред кімнати, бо позаду телевізор теж має привабливий вигляд.

Колір, контрастність, звук – все у відмінній якості і автоматично підлаштовується під умови освітлення і зображення. А у вимкненому стані на дисплей можна вивести дату, час, фотографії або роботи сучасних художників і дизайнерів. Спеціально для цієї моделі розробили два нових фони Serif Ambient – мінімалістичний візерунок із зеленого листя і текстури тканини. Накладайте їх на будь-який обраний контент і декоруйте свій простір.

 


 


Поделись с подружками :