Ціна на соняшникову олію «Щедрий Дар» залишатиметься стабільною на період карантину

Поделись с подружками :

Торгова марка «Щедрий Дар» компанії Кернел, турбуючись про здоров’я українських родин, вирішила зберегти ціну на соняшникову олію для роздрібних мереж країни та дистриб’юторів.

«В Україні в умовах карантину та підвищеного попиту на продукти харчування спостерігається зростання цін. Причин цьому кілька, серед них є як абсолютно спекулятивні, так і цілком обґрунтовані, наприклад ті, що зумовлені різким стрибком курсу долара. Однак ми, як соціально відповідальна компанія, вживаємо у цей непростий період усіх заходів для того, щоб забезпечити країну соціально важливим продуктом – соняшниковою олією «Щедрий дар». Незважаючи на економічну доцільність для підвищення цін, ми повністю зберігаємо їх до завершення карантину 3 квітня. Темпи виробництва також залишаються незмінними. Всі обсяги сьогодні розподіляються рівномірно для повного забезпечення продукцією торговельних мереж та регіонів України», –наголошує Сергій Нерощин, директор з маркетингу та продажів фасованої продукції Кернел.


Соняшникова олія «Щедрий Дар» – незамінний інгредієнт щоденного харчування мільйонів українців. Тож завдяки виробнику тисячі українських сімей можуть сповна розраховувати на те, що ціна на їхній улюблений та корисний «Щедрий Дар» не зростатиме. А це означає, що й надалі можна буде отримувати всі переваги здорового харчування, турбуючись про себе та родину.


Нагадаємо, Кернел є провідним у світі та найбільшим в Україні виробником та експортером соняшникової олії. Свою продукцію компанія постачає у понад 80 країн світу.

Поделись с подружками :