Презентовано трейлер українського фільму "АРТЕФАКТ ЧОРНОБИЛЯ"

Поделись с подружками :
 "АРТЕФАКТ ЧОРНОБИЛЯ" - це нове сучасне документальне українське кіно про Чорнобиль, основане на нещодавно розсекречених архівах КДБ та культурних проектах, що переосмислюють її в минулому української нації. Фільм «АРТЕФАКТ ЧОРНОБИЛЯ» знято за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства культури та інформаційної політики, Міністерства енергетики та захисту довкілля, Галузевого державного архіву СБУ, Національного Музею Чорнобиля, Державного агентства з Управління Зоною Відчуження, МГО "Центр Прип'ять ком".

Зйомки стрічки відбувались в Україні та США, cаундтрек до стрічки написано за участі відомого бітбоксера DUBFX. Режисером та продюсером стрічки Валерієм Коршуновим під час зйомок фільму створено мурал на ЧАЕС, встановлено рекорд України з найбільшою діджитал-скульптурою «Чорнобильське Сяйво» та проведено дослідження КМІС, що Українці знають про Чорнобильську аварію. Результати якого, вражають:
60% - не знають дату аварії на ЧАЕС
92%- не знають норм радіації сьогодні
47% - досі вірять радянським фейкам про ЧорнобильПід час боротьби з пожежею в Зоні Відчуження Валерій Коршунов став співорганізатором та координатором Волонтерського штабу при Громадській раді ДАЗВ, що забезпечує рятувальників необхідним!
Поделись с подружками :