Материнство - це космос

Поделись с подружками :

Лише один день жінка може відчувати себе майже Богом, тому що дає життя – в день, коли на світ з’являється її дитина. Наше тіло отримує таке перенавантаження і відкриття всіх енергетичних центрів, що навіть космонавтам подібне не снилося. Знаю це з власного досвіду, адже насамперед я щаслива мама двох доньок – Поліни та Серафими. Народження дітей – космічна подія у житті кожної жінки, найпотужніше енергетичне перезавантаження.

ОЛЬГА ГОРБАЧОВА

Артистка, менторка Школи Жіночої СИЛИ 

@gorbachovaolga


 Роль МАТЕРІ, ДОНЬКИ і ДРУЖИНИ вимагає постійної внутрішньої гармонізації. Адже її успішна реалізація є запорукою правильного потоку любові у житті. Саме для цього я напрацювала з пси-хологами та майстрами жіночих практик онлайн-курс «7 Життів Жінки». В ньому ми допомагаємо збалансувати сім основних ролей кожної з нас: Господині, Коханки, Зірки, Музи, Чарівниці, Душі та наше сердечне життя – роль Матері, Доньки, Дружини.

Прямо зараз я пропоную вам заглибитися в розуміння ролі Матері, Доньки та Дружини, навчитися «вдягати» їх на себе й носити, як розкішне вбрання.

У цій ролі все про стосунки, про те, як проявляти свою любов та приймати її. Цю роль наповнюють якісні сердечні стосунки. Ми демонструємо їх у кожній простій дії – у словах, обіймах, поцілунках, дотиках. Але у цієї ролі є два підводні камені: порушений баланс між «брати» і «давати»; розуміння своєї мови кохання (ваше сприйняття проявів любові та сприйняття ваших дітей, чоловіка можуть кардинально відрізнятися і створювати дисгармонію в родині).

За класифікацією Гері Чепмена, американського письменника, консультанта з питань подружжя та сім'ї, доктора філософії, існує лише п’ять «мов кохання»: слова заохочення, час, подарунки, допомога, дотик.

Неймовірно, але часто жінки живуть без розуміння, що для них важливо в коханні. Проте
без цього розуміння ми часто страждаємо від відчуття, що нас не люблять. Виявити свою «мову» кохання дуже просто: замисліться, що робить вам боляче, зворотнє до цього і є ваша «рідна» мова почуттів. Або подумайте, про що ви найчастіше просите чоловіка, можливо, відгадка в цьому. А може, відповідь у тому, як ви самі висловлюєте свою любов. Поділіться вашими спостереженнями з близькими.

ЗАВДАННЯ на гармонізацію ролі Матері, Доньки та Дружини
З самого ранку, щойно прокинув-шись, пропоную вам провести експеримент: відчути себе провід-ником кохання. Не боятися від-дати чи втратити кохання. Будьте в цей день не гарною мамою чи дружиною, а повторюйте собі «Я – провідник любові» та спостерігай-те, як змінюються ваші дії з цієї точки.

З А В Д А Н Н Я на з н а п о в н е н н я 

Освідчуйтеся в коханні вдумливо! Зверніться до свого коханого (чи до близької людини) його мовою любові. Покажіть свої почуття саме тими діями, завдяки яким ваш партнер відчуває себе коханим. Подумайте, чи збігаються ваші з ним уявлення про мову кохання, й частіше враховуйте це у щоденному спілкуванні.

Обіймайтеся! Практикуйте

Обійми хоча б 12 разів на день. Найсміливіші можуть обій-мати і незнайомих людей! Обійми приводять до збільшення рівня гормону, що знімає депресію й почуття самотності. Наша вилоч-кова залоза активується через дотик іншої людини до сердеч-ного центру. Саме тому обійми – прямий шлях до здоров’я.

ЗАВДАННЯ з активації ролі Матері, Доньки та Дружини

Я раджу ввести у свій щоденний режим дня так звані «поклони вдячності».

Починати висловлювати подяку потрібно з самих першоджерел, зі своїх батьків, оскільки саме від-носини з ними впливають на всі сфери нашого життя. Пам'ятайте, що подяка насамперед зцілює
вас самих, а не батьків, тому в цьому разі не має значення, поруч вони чи ні. Чудово, якщо у вас виникне бажання вклонитися їм з вдячністю не тільки подумки, а й у реальному житті. Але робити це варто лише за внутрішньої готовності та щирого поклику серця.

Щоб практикувати вдячність бажано:

Заплющити очі; подумки уявити перед собою батьків чи коханого,

• зробити тричі глибокий уклін з відчуттям подяки за все, за що ви хотіли б подякувати.

Посилення внутрішньої ролі Матері 

Щоб максимально розкрити силу любові в собі, вийти заміж, розблокувати образи на чоловіка чи батьків, пропоную вам вико-ристовувати чакральні парфуми «Дружина» із серії «7 Життів Жінки». Вони розкривають

4-й енергетичний центр, центр серця, що відповідає за прояв любові, вміння її віддавати та приймати. Для створення додаткової аури вам легко допоможуть мої пісні-афірмації «Дерево» та «ОляОля». Їх варто слухати для наповнення, коли зовсім немає сил йти у внутрішню роботу.

Коли закінчиться ваш день практик і завдань, запишіть одне головне усвідомлення від цього досвіду і скажіть собі багато- багато разів: «Я маю право любити і бути коханою»! Нехай це стане вашою постійною афірмацією для нескінченного ресурсу любові!


Поделись с подружками :