ФОТОПРОЕКТ LOVE CIRCUS

Поделись с подружками :
Вероніка Шульга

12 років. Вірить у добро і дарує тепло. Відкрита для життя, активна, позитивна, щира. Любить подорожувати і вивчати для себе світ по-новому. У вільний час захоплюється танцями, водними видами спорту, волейболом і приготуванням десертів. Навчається у 7-му класі, вірить, що мрії збуваються, а цілі досягаються.


Анна Васенко

5 років. Місто Лубни. Наполеглива, старанна, комунікабельна, рухлива, щира, відкрита для спілкування дівчинка. Завжди має гарний настрій, весела, активна.


Аріна Бойко

6 років. Місто Таврійськ. Добра і чуйна дівчинка, дуже любить тварин, учасниця проєкту Star Kids fashion show, справжня мрійниця. 


Софія Мироненко

9 років. Місто Кривий Ріг. Навчається у 4-му класі школи No108. Любить малювати і займатися спортом. Добра, чуйна, скромна.


Андрій Халудров

8 років. Місто Кам’янка, Черкаська область. Енергійний, товариський, допитливий. Модель агенції Star Kids fashion show. Займається музикою, спортом, вивчає англійську мову, любить читати. Удосконалюється в моделінгу та акторській майстерності. Любить ставити перед собою цілі й знаходити шляхи для їхнього досягнення.Наташа Аліфонова

4 роки. Місто Долинська, Кропивницька область. Жвава, товариська, дуже емоційна й активна. Любить співати, танцювати
і влаштовувати спектаклі. Позує перед фотокамерою з народження. Займається східними танцями і pole dance. Дуже любить подіум і гарне вбрання.


Мілена Плохута

7 років. Місто Кривий Ріг. З ранніх років любить швидкість, катається на самокаті, скейті та дрифт- карті. Займається спортивно- естрадними танцями, малюванням, скульптурою. Обожнює тварин, готова обдарувати любов’ю і турботою кожного. Вірить в чудеса і Діда Мороза.


Кароліна Труш

10 років. Місто Глобине. Захоплюється спортом. Цілеспрямована, бачить мету і не бачить перешкод. Мріє стати актрисою.


Єва Бондаренко

7 років. Місто Кривий Ріг. Відкрита, позитивна, цілеспрямована. Займається вокалом і танцями, hip-hop. Бере участь у різних конкурсах. Любить шоу і камеру. Мріє про велику сцену.


Агнеса Карапетян

4 роки. Місто Кропивницький. Напрочуд здатна у всіх сферах. Вивчає англійську, вільно спілкується українською, російською та вірменською мовами. Ходить на художню гімнастику, у вільний час малює, співає, любить кататися на роликах і на самокаті. Обожнює тварин, легко йде на контакт, артистична, добра і комунікабельна.
Поделись с подружками :