Бути мамою

Поделись с подружками :

НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ – НАЙСОКРОВЕННІША ПОДІЯ ДЛЯ КОЖНОЇ МАМИ, НЕВИМОВНЕ ЩАСТЯ ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ’Ї. НАШІ ЗІРКОВІ ГЕРОЇНІ РОЗПОВІЛИ ПРО ЖИТТЯ У НОВОМУ СТАТУСІ, ПРО ДИВОВИЖНУ ПОРУ МАТЕРИНСТВА.

Юла
ЮЛІЯ ЯЦЕЧКО, ПІАРНИЦЯ І БІЗНЕСВУМЕН

Юліє, вітаємо вас з цією прекрасною подією – народженням дитинки. Як материнство вас змінило?

Я мама вже 10 років, і, звичайно, з перебігом часу в мені багато що змінилося, я стала іншою, адже у мене з’явилися люди, за яких я несу повну відповідальність. Тому я стала більш зібраною, організованою і зобов’язаною. За цей час багато моїх цілей було реалізовано: я абсолютно впевнена, що діти нас мотивують. Відверто кажучи, з кожною дитиною я ставала багатшою внутрішньо і наповненішою. Діти багато чому нас вчать і акумулюють. Заради дітей ми з чоловіком прагнемо реалізуватися, зробити якомога швидше і якісніше в професійному й матеріальному планах. Адже дітям потрібно дати гідну освіту, харчування, організувати побут і при цьому добре виховати. Водночас материнство пробудило в мені більше ніжності, турботи і показало, як це – переживати за когось сильніше, ніж за саму себе.

Що найнеочікуваніше та найдивовижніше приніс вам новий статус, можливо, нові звички, відчуття, думки?

Аліса, моя старша дочка, – це мій учитель. Саме з нею я по-справжньому навчилась бути мамою. Тому мені і з Лолітою і особливо з Нілом бути мамою вже набагато легше. Я не стрибаю у вир з головою, в мене є чіткий план дій. Я знаю, що і як буде відбуватися, тому стала зібранішою. В мене прекрасна мама, яка допомагала мені з моїми старшими доньками, а зараз продовжує допомагати з Нілом. А найнесподіваніше в статусі мами це те, що з дівчатками я навчилася грати в «Майнкрафт», а з Нілом згадала, як це – не спати ночами. (Сміється).


Від чого довелося наразі відмовитися, поки малеча ще зовсім крихітка?

Звичайно, наразі я не можу відлучатися на далекі поїздки, та й у принципі поїздки без сина. Максимум нині – це денний робочий час, коли я можу залишити молока на два годування поспіль. Наприклад, у жовтні чоловік летить до Лондона брати участь у марафоні, а я не зможу поїхати з ним. Але в наступному році ми за тата вже всім великим складом.

Які обов’язки у чоловіка, як допомагає та підтримує?

У мене прекрасний, турботливий і надійний чоловік. Його головним завданням залишається розважити наших старших дочок. Тому що з появою Ніла, зізнаюся, я трохи менше приділяю їм уваги. Адже я частіше поглинена в процес догляду за маленьким дитинчам, а про дівчаток теж потрібно не забувати, приділяти їм час, проводити з ними вечори. Дуже вдячна чоловікові за це. Власне, так було й раніше. До появи Ніла ми з ним чергувалися. З останніх місяців вагітності він взяв це на себе, читає їм перед сном казки і укладає спати. Вони так само можуть разом повечеряти, якщо я годую малюка або заколисую його. Що стосується Ніла, звичайно, він не годує його, але гуляє з ним, носить на ручках, що також дуже важливо. Адже треба трохи розвантажувати маму і бабусю.

Продовжіть фразу: «Бути мамою...»

Бути мамою – означає бути наповненою любов’ю, дарувати й отримувати її безоплатно. Бути мамою – бути найщасливішою жінкою на землі.


ФОТО З АРХІВУ ГЕРОЇНІ.MamaRika
НАСТЯ КОЧЕТОВА, СПІВАЧКА

Настю, вітаємо вас з цією прекрасною подією – народженням дитинки. Як материнство вас змінило?

Період вагітності й материнство в цілому – це винятковий період для кожної жінки, особливо коли це вперше, як у мене. Я справді змінилася, стала більш жіночною, навіть одягатися стала інакше. Гормони – вони такі! Природа все так мудро за нас продумала, що цим змінам не потрібно опиратися, а кайфувати від цього і приймати все, як є.

Що найнеочікуваніше та найдивовижніше приніс вам новий статус, можливо, нові звички, відчуття, думки?

Почнемо з того, що я вже давно Мамка, просто в більш широкому, сценічному сенсі. (Сміється). В межах поняття «бути мамою» своєму синові, скажу так: хоча минуло дуже мало часу, але я вже розумію, що наше з чоловіком життя напов-нилося сенсом і радістю. Кожен новий день тепер особливий і багатий на щасливі моменти, які хочеться закарбувати в пам’яті назавжди. Ми надзвичайно кайфуємо від того, як все змінилося, від того, що відбува-ється. Статус «батьки» – це мак-симально круто, розумієте? А нові навички, так – їсти і приймати душ за дві хвилини. (Сміється).

Від чого довелося наразі відмовитися, поки малеча ще зовсім крихітка?

Ну, тут, знаєте, нічого не змінилося ще з періоду моєї вагітності. Нам заборонили все, і насамперед гастролювати. Це, мабуть, єдине, що рвало мені серце всі дев’ять місяців, – я страшенно засумувала за своєю публікою, за лайвами! Ну от і зараз ми перші кілька місяців прив’язані до малечі, бо я повинна дати йому час адаптуватися до цього світу, і, звичайно, годувати- годувати. А ви самі знаєте – це безперервний процес. Тому, щойно ми із сином налаштуємо приблиз-ний графік – я відразу на концерти. Думаю, це буде зовсім скоро, благо зараз є купа ґаджетів і методів, які із цим допомагають і полегшують життя.

Які обов’язки у чоловіка, як допомагає та підтримує?

Він робить все те, що і я. Ми – партнери по життю, тому всі обов’язки ділимо навпіл. Мені з ним максимально пощастило. Тому, як він вливається в процес, думаю, багато хто міг би тільки позаздрити. І не знаю, що б я без нього робила. Він достойний тато нашому карапузу! Навіть нещодавно сміялися, бо він сказав: «Якби я міг годувати грудьми, то ти б мала чистий спокій!». Все з гумором, такий у нас підхід до життя.


Продовжіть фразу: «Бути мамою...»

Бути мамою – це найкраща робота у світі... і найбільше благословення для кожної жінки.


ФОТО НАДАНІ ПРЕС-СЛУЖБОЮ СПІВАЧКИ, ПІДГОТУВАЛА ОЛЕКСАНДРА КОСТІНА.

Поделись с подружками :