Розслабтесь і отримуйте задоволення

Поделись с подружками :

ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ, ДІДЖИТАЛ-ТЕХНОЛОГІЇ... ВИ ДУМАЄТЕ, МОВА ПІДЕ ПРО НОВИЙ ҐАДЖЕТ? ЗОВСІМ НІ! НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ УВІРВАЛИСЯ В НАШЕ СЕКСУАЛЬНЕ ЖИТТЯ І СТАЛИ ЙОГО ЧАСТИНОЮ. ВІДТЕПЕР ІНТИМНІ ПРИБАМБАСИ НАФАРШИРОВАНІ СУПЕРСУЧАСНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ, ЯКІ НЕ ПОСТУПАЮТЬСЯ НОВІТНІМ СМАРТФОНАМ.

Вони розумні, програмовані і легко керовані. Вони можуть тренувати, масажувати і доставляти круті задоволення. Вони допоможуть дослідити як своє тіло, так і тіло партнера, розвинути чутливість і навчити мастурбувати. Отже, які новинки варто випробувати.


ЛАНА ЛІСІНА

Лавмейкер, практикуючий сексолог, автор онлайн платформи сексуальної освіти для чоловіків і жінок «Бабочки в животе», автор книги «Займемся любовью».


Limon – інтелектуальний вібратор

Він не дуже помітний зовні, інтуїтивно зрозумілий і неймовірно універсальний. Ідеально підходить для сексу соло або партнерського. Принцип такий: чим сильніше стискаєте, тим сильніше вібрує. Крихітка-Лимон може бути ніжним або потужним – саме таким, як вам потрібно. Масажер підходить абсолютно всім, включаючи навіть тих, хто ще ніколи не відчував оргазму. Ну і досвідченим користувачам – щоб навчитися отримувати кілька оргазмів поспіль. Чоловіки теж можуть використовувати цей вібратор. Він стимулює простату без проникнення, через особливі точки проєкції.


Filare – розумний масажер

Девайс створений для прелюдії, мастурбації і дослідження чутливих зон тіла. Його фішка – універсальність. Іграшку можна використовувати не тільки на кліторі, вульві й інших інтимних частинах тіла, а й на шиї, грудях, обличчі. Ролик стимулятора Filare рухається по колу, повторюючи дотики губ і язика під час орального сексу. Вам залишається тільки знайти свій ідеальний режим – вибрати швидкість, напрямок руху і силу натиснення кульок.

МАСАЖЕР OSÉ 2

Це не вібратор. Пристрій складається з вакуумного стимулятора і вагінального масажера і його мета – оргазм за допо- могою внутрішньої і зовнішньої стимуляції. Osé 2 використовує біомімікрію, тобто імітацію дотиків пальців, мови, губ. Це ідеальний девайс для дослідження свого тіла. Крім імітації різноманітних торкань, ґаджет може підлаштовуватися під абсолютно будь-яку анатомію. Немає потреби описувати відчуття, краще випробувати все на практиці. Що важливо, гнучка і міцна конструкція девайса дає змогу використовувати його без рук

Сarezza – кліторальний стимулятор

Іграшка, розроблена знову-таки на основі технології біомімікрія. Тільки в цьому разі вона повторює не просто дотики, а рухи людського тіла – пальців, мови, губ без вібрації. Масажер імітує натискання, «постукування» пальців по клітору. Carezza створена для дослідження тіла і його чутливих зон – інтимних органів, а також сосків, вух та інших ерогенних зон людсь- кого тіла. Розробники радять підключати дану іграшку до мастурбації або прелюдії під час партнерського сексу.

Onda – масажер зони G

Onda теж розроблений на основі технології біомімікрії. Це дозволяє максимально точно імітувати вабливі рухи пальців партнера. Девайс створений для вдумливого дослідження тіла, його чутливих зон і глибоких оргазмів. Швидка розрядка – не про нього. Роликовий масажер повторює природні дотики пальців і стимулює точку G. Ще одна інновація – 10 додаткових режимів вібрації в поєднанні з масажером для посилення відчуттів. Між іншим, цей пристрій цілком годиться і чоловікам – для стимуляції простати!


Baci - вакуумний стимулятор

В основі цього пристрою теж принцип біомімікрії. Baci створює відчуття дотику губ і язика до клітора. Не буду описувати складний механізм всіх цих вакуумно-хвильових стимуляторів, скажу просто: вам буде дуже й дуже класно. Адже недарма це улюблена іграшка співвласниці бренду і супермоделі Кари Делевінь!


KGOAL - ДЛЯ ТРЕНУВАННЯ ІНТИМНИХ М’ЯЗІВ

Мабуть, це найрозумніший тренажер Кегеля для жінок. Без нього нікуди. Тому що цей ґаджет не тільки тренує ваші інтимні м’язи (як відомо, від їх стану залежать жіночі оргазми), але й забезпечує здоров’я цієї делікатної області. Пристрій за допомогою блютуза приєднується до вашого смартфона.

Тепер ви зможете стискати- розтискати з певною силою і певною частотою свої м’язи, а результати спостерігати на дисплеї. Опис усіх можливості ґаджета займе багато часу. Найкраще, як то кажуть, один раз побачити (спробувати), ніж сто разів почути (прочитати). А чому б не зробити це з коханим чоловіком?!

До речі, для нього розробники теж придумали варіант під назвою kGoal Boost. А ви знали, що вправи Кегеля також надзвичайно корисні для чоловіків? Так-так, м’язи тазового дна відіграють ключову роль в підтримці ерекції і функції сечового міхура. kGoal Boost – інтерактивна тренувальна система (в комплекті власне пристрій плюс безкоштовний додаток), яка працює без проникнення, а коли чоловік просто на ньому сидить. Незалежно від того, молоді ви тілом або душею, хочете розкрити свій сексуальний потенціал, попрацювати над силою ерекції або просто підправити інтимне здоров’я, вправи Кегеля можуть зробити позитивний вплив на вашу фізичну форму і якість життя. Настав час взяти під контроль своє здоров’я нижче пояса!
Поделись с подружками :