Скрипічне тріо

Поделись с подружками :
Олег Скрипка — виконавець, відомий і в Україні, і за її межами. Крім того, що Олег допомагає юним талантам, займається творчістю, він став ідейним натхненником унікального етнофестивалю “Країна Мрій”.

Олеже, як і коли виникла ідея створення найвідомішого сьогодні етнофестивалю “Країна Мрій”? 

У 2004 році ми запропонували форму родинного фестивалю. “Країна Мрій” — масштабний майданчик, де творчі колективи синтезують фольклорні, рокові, блюзові й джазові мотиви. Це — алеї народних ремісників, автентичні майстер-класи, неймовірні витвори людської фантазії,  етнічні кухні, книжкові вернісажі. З нами люди відкривають нові грані музичної культури, збагачуються духовно.

Утім, сьогодні фестивалі дедалі частіше перетворюються на бізнес-моделі, куди приходять поїсти, потусуватися, випити. Вірю, що цей період Україна переживе — дочекається, коли люди і медіа відчуватимуть спрагу до якісного фестивального продукту.

Діяльність фестивалю вже не обмежується одноіменним святом декількох днів. Чи є нові задумки та проекти під егідою “Країни Мрій”? 

Я завжди тішуся об’єднанню однодумців, людей, які мають гарний смак, вірять в добро, займаються доброчинністю. З ними я провів чудовий дитячий бал у супроводі оркестру, французькі вечорниці, художні аукціони. Зараз ми готуємо благодійний дитячий рок-бал — “Рок до зірок”. Ми, колишні рокери, подорослішали і у нас уже підростають свої діти. А якщо ми всім серцем любимо рок-музику, то змалечку прививаємо цю любов і дітям. 

IMG_0243.jpg


Олег Скрипка з синами відкриють дитячий рок-бал 12 квітня у Мистецькому Арсеналі


Сьогодні ми бачимо талановитих  маленьких артистів, які фантастично грають рок-музику, дітей, які розуміють її, слухають і танцюють під неї. Цей симбіоз народив у нашій уяві новий формат дитячого заходу — рок-бал. Ми вирішили об’єднати маленьких і дорослих шанувальників року навколо цієї ідеї. Мистецький Арсенал підтримав нас і надав для її реалізації чудову платформу. Наш захід —це чудова нагода для маленьких артистів поспівати, зіграти на одній сцені разом з професійними музикантами чи навіть зі справжніми зірками. А гостям — розважитися, зарядитися атмосферою року, вигуляти одяг зі своїх рокових “загашників”. Адже стиль та імідж гостей балу визначатимуть обов’язкові елементи рокерського дрес-коду. Приміром, фрак у блискучих металевих застібках чи футболка із яскравим принтом АC/DC. І кожен долучиться до важливої доброчинної справи. Кошти, отримані під час заходу, буде спрямовано на придбання медичного обладнання для лікування маленьких пацієнтів Київського кардіоцентру.

Чи пов’язана ця ідея з тим, що ви сам батько чотирьох дітей?

Безумовно. Мої діти надзвичайно творчі, вони танцюють, грають на музичних інструментах, пробують себе в багатьох напрямках. Уявіть собі, їхній позашкільний графік часом щільніший, ніж у мене. Сини Роман і Устим вже підросли і мають певні досягнення і в музиці, і в хореографії. На рок-бал ми вирішили створити з ними творче тріо: Устим співатиме, Роман гратиме на фортепіано, а я — на гітарі. Ми щовечора проводимо репетиції вдома — і це, власне, буде своєрідна прем’єра родинного “скрипічного” тріо. 

Поделись с подружками :