Жіночий фестиваль «Аніма»: дозволь собі бути різною!

Поделись с подружками :
«Свобода бути різною» -  це  право кожної  жінки.  Але чичасто нам вдається роззирнутись, подивитись чи дізнатисьщось нове, а може просто приділити  декілька хвилин собі улюбленій? Ми надамо Вам таку можливість!
З 15 по 16 червня відбудеться фестиваль «Аніма» у Львові - унікальна подія, яка здатна перевернути ваші погляди на рутинне життя! Протягом двох днів буде представлено 40 майстер-класів, лекцій, семінарів про красу, моду, імідж, здоров’я, хобі, стосунки між чоловіком та жінкою, все що стосується дітей та багато іншого.

Для Вас одночасно будуть функціонувати шість секторів: «Марс і Венера», «Мода та краса», «Бізнес-леді», «Хобі тарелакс», «Бебі-бум», «Школа сексу». Ви зможете отримати не тільки бажані знання, але й поспілкуватись з висококласними тренерами, компетентними спеціалістами та просто цікавими людьми.
«Аніма» - це чудова можливість провести час з користю, при цьому відпочиваючи і насолоджуючись. Дізнавайтесь щось нове, розвивайтесь, а головне дозвольте собі бутирізною!

А ЩЕ КОЖНА З ВАС МАЄ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ПОДАРУНОК!!!
15 червня по закінченні основної частини – відбудеться розігрування подарунків у Готелі «Жорж».
16 червня  вiдбудеться урочисте закриття фестивалю у нiчному клубi " ANTURAZH ",  у програмi: розігрування подарунків, караоке, конкурси, шампанське та багато цікавих вражень. Усiм учасникам фестивалю - вхiд у клуб безкоштовний!

ЗАВІТАЙТЕ на нашу подію та отрмайте задоволення!
15-16 червня 2013 року готель «Жорж», пл. А. Міцкевича, 1

Придбавши КВИТОК
на нашому сайті http://anima.in.ua із 30% та 35% ЗНИЖКОЮ + книжка Тетяни Русіної у ПОДАРУНОК!

Детальніша інформація про фестиваль «Аніма»http://anima.in.ua, а також програма фестивалю «Аніма» у Львові  доступні за цим посиланням http://anima.in.ua/zhenskij-festival-anima/festival-vo-lvove.html
 
КОНТАКТНІ ОСОБИ:
Олена Смішко 096 441 73 35
Наталя Кинчій 050 430 62 02
animalviv@gmail.com
Поделись с подружками :