Друзья, давайте поможем вместе спасти ребенка!

Поделись с подружками :
Доброго дня і з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, шановний журнал "Наталі".
Я, постійна ваша читачка, звертаюся до вас з проханням про допомогу. Будь ласка, надрукуйте цього листа на сторінках вашого поважного видання. Можливо, ваші заможні читачки-доброчинниці, які вміють по-справжньому поспівчувати і зробити добру справу, допоможуть нам вилікувати синочка.

Справжньою трагедією для нашої сім’ї стала важка хвороба нашого трирічного Максимчика. Куди ми тільки не звертались. Вже більше року його лікуємо, але ніяка терапія йому не допомагає, навпаки, хвороба прогресує. Десятки медикаментів у максимальних дозах нітрохи не зарадили. Українські лікарі опустили руки. 

Складну операцію на головному мозку сина можуть зробити французькі лікарі. Але лікування занадто дороге. 

Я, Бігарій Галина, вчитель, зараз перебуваю у декретній відпустці по догляду за меншим синочком. Мій чоловік Олександр працює державним службовцем.

Наші заощадження і доходи розчинилися, як крапля у бурхливому морі витрат. 

Родина, друзі та близькі фінансово допомогли нам пройти перший етап діагностики у Парижі. Наступний етап — це дві діагностики на відкритому мозку дитини, а потім — операція. Вартість цих двох діагностик та операції французькі хірурги оцінюють в 75 тисяч євро. Час плине не на нашу користь, а теперішнє життя схоже на жах. Нам важко дивитися на страждання дитини і розуміти, що його доля в руках  доброчинців.

Максимчик не може зараз ходити в садочок, зате вдома він, мов справжній лікар, лікує своїх друзів — тигрика, мавпочку та мишку.

Щиро просимо Вас допомогти нам врятувати дитину.

Мій телефон 0509183195.

Дякуємо. Хай Бог Вам віддячить сторицею! З повагою Галина, Олександр та Максимчик Бігарії.


Одержувач: ПриватБанк
Найменування банку: ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299
ЄДРПОУ: 14360570
Призначення платежу: допомога на лікування Максим Бігарія.
Бігарій Олександр Йосипович
Ідентифікаційний код: 2928400838
Номер картки: 5167987207560463
Поделись с подружками :