Ювелірний Дім ZARINA представив зірку-оберіг та нового дизайнера

Поделись с подружками :
Відкриттям осінньої ювелірної виставки ЮвелірЕкспо Україна 2015 стала оновлена колекція прикрас «ЗІРКА» від Ювелірного Дому ZARINA. В кожній прикрасі знайшов свої втілення древній український символ ЗІРКА-Алатир, що є потужним оберегом від усього злого.

Бути жінкою – означає бути різною. Сучасна жінка усвідомлює свої можливості і прагне змінюватися, створювати різні образи, зберігаючи при цьому свою індивідуальність. Сучасна жінка крім зовнішньої краси цінує і внутрішню гармонію. Тому в прикрасах ZARINA втілено не лише витонченість та елегантність, а й глибокий символізм. Завдяки восьмиконечній зірці-оберегу, що лягла в основу колекції, коштовності ZARINA отримали нове звучання.

Відкриття осінньої ювелірної виставки ЮвелірЕкспо Україна 2015

В останній день найбільшої ювелірної події року – ЮвелірЕкспо Ювелірний Дім ZARINA отримав ще й нового дизайнера! Засновниця бренду ZARINA Наталя Нетовкіна особисто представила шанувальникам ювелірних прикрас молодого українського дизайнера Олену Подтопту, яка удостоїлася честі створити весняну колекцію для Ювелірного Дому ZARINA.

Нагадаємо, що Ювелірний Дім ZARINA провів конкурс «Найкращий ювелірний дизайнер за версією ZARINA» і саме конкурсна робота Олени Подтопти стала найкращою і принесла їй перемогу! Нагорода – можливість створити за власним дизайном колекцію прикрас для Ювелірного Дому.

Завітала на виставку і амбасадор бренду ZARINA телеведуча Ольга Фреймут.

Оновлена колекція прикрас ЗІРКА від Ювелірного Дому ZARINA

Оновлена колекція прикрас ЗІРКА від Ювелірного Дому ZARINA

Оновлена колекція прикрас ЗІРКА від Ювелірного Дому ZARINA

Більше на zarina.ua

Поделись с подружками :